úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|objednat hru|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál
ANNO 1701

Jako tvůrce civilizace vybudujte lepší svět.

Třetí epizoda navýsost úspěšné série Anno začíná tam, kde její dva předchůdci skončili. Ve věku námořních plaveb, expedic do hlubin cizích území a rozvoje zámořského obchodu se vydáváte nalézat a zkoumat nové ostrovy – ostrovy, na nichž zakrátko vyrostou rozsáhlá města.

Díky novému trojrozměrnému grafickému enginu oplývá Anno 1701 neskutečně rozmanitou flórou a faunou. Ostrovy se jenom hemží prokreslenými, detailně rozanimovanými zvířaty a vy se tak můžete ponořit do herního světa série Anno hlouběji než kdy dříve.

Anno 1701 v sobě spojuje přednosti obou svých předchůdců a zároveň přidává velkou spoustu vzrušujících nových prvků, které vás zaručeně překvapí. Všechna tato vylepšení navíc vznikla díky úzké spolupráci s obrovskou základnou příznivců této herní série. Těšit se tak můžete na tu dosud nejlepší hru série Anno.• Maximální interakce s herním prostředím skrze nespočet drobností, jakými jsou například obyvatelé vesnice provolávající vám slávu nebo proti vám naopak protestující.
• Flóra i fauna je vyvedena v propracované, živoucí podobě s nebývalým množstvím efektů a dechberoucí porcí realističnosti.
• Unikátní informační režim a úžasně jednoduché a přehledné uživatelské rozhraní uvedou nenásilně do hry i naprostého nováčka.
• Do hry je dynamicky integrováno více než 100 vedlejších úkolů a hráči si pokaždé mohou vybrat, zda úkol přijmou, nebo odmítnou. Jeho úspěšné splnění s sebou však pochopitelně přináší zaslouženou odměnu.
• Podloudné diplomatické praktiky s takovými speciálními činnostmi, jako je sabotáž, špionáž nebo demagogie, otevírají inteligentní a strategické možnosti dalšího postupu.
• Režim více hráčů podporuje hru až čtyř hráčů po místní síti nebo internetu a k dispozici je i kooperativní hra.
• Ve volné hře pro jednoho i více hráčů si lze libovolně nastavit podmínky vítězství.

Stáhněte si:
- patch 1.04
- kompletní česká příručka v PDFAnno 1701
Related Designs / Deep Silver
strategická hra

CENA: 599 Kč, PŮVODNÍ CENA: 999 Kč
25. červen 2007, hra je kompletně vyprodána
 
Hra byla lokalizována do českého jazyka.


... kompletní galerie
 

PC GAMER – 87 %

Hratelně.centrum.cz – 82 %
Poslední díl legendární série budí zaslouženou pozornost...

Doupě 11/06 – 81 %

GamePark – 81 %
Sečteno a podtrženo je ANNO 1701 takovým malým předvánočním strategickým dárečkem pro všechny milovníky budovatelských strategií.

BonusWeb – 81 %
U třetího dílu německé budovatelské strategie, tentokrát z 18tého století, se budete královsky bavit.

Hrej.cz – 80 %
Celkově vzato nám z Anno 1701 vychází doopravdy povedená strategie, která je díky výbornému tutoriálu vhodná pro hráče zkušené i pro nováčky.

Score 154 – 80 %

Level 147 – 80 %
S třetí inkarnací se Anno rázem vyšvihla mezi špičky budovatelského žánru, citelně jí chybí jen kampaň, ale jen proto, že se tak skvěle hraje a člověk by si rád užil víc a v ucelenější podobě! Ve hře sloužíte anonymní královně, ale královnou je především hra sama. Bravo, sousedé.

GamesWEB.SK – 80 %
Príjemná hra, pre každého budovania chtivého človeka. Budujem teda som, hovorí za vás Anno 1701 a vy s radosťou prijímate výzvu, ktorú pred vás stavia. Hra na dlhé zimné večery, či sychravú jeseň, ktorá je otvorená pre každého.

Doupě.cz – 77 %
Anno 1701 udělalo velký skok vstříc širšímu hráčskému publiku.

hry.SME.sk – 73 %
Série Anno byla známá svojí náročností a hardcore přístupem k hráčům, 1701čka je jednodušší. Není však rozhodně na úrovni bezduchých klikacích strategií, takže každý si tu najde to svoje.

Tiscali Games – 72 %
Výborná zábava pro všechny virtuální stavitele.

 

games.tiscali.cz
Galerie na Tiscali Games.

 


HYPERMAX | 2003-2022 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.