úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|objednat hru|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál
TAJEMSTVÍ MISTRA LEONARDA

Odhalte Leonardovo velké tajemství v napínavé „point and click“ adventuře.

1522 – zámek Clos Lucé, Francie. Valdo, mladý učeň Francesca Melziho, žáka Leonarda da Vinciho, přijímá od záhadného mecenáše úkol nalézt ztracený rukopis Mistra Leonarda. Motivován nezkrotnou zvědavostí, smyslem pro dobrodružství a především slibovanou tučnou odměnou se mladý malíř vydává na cestu do míst, kde mistr strávil poslední dny svého života, aniž by si uvědomoval důležitost svého poslání a také nebezpečí, kterému se vystavuje. Kdyby jen tušil, že na výsledku jeho pátrání závisí osud celého lidstva!• Vyřešte hádanky založené na díle slavného génia: Využijte inventář, v němž jsou uloženy některé z Leonardových rukopisů, nápověda a kupa užitečných předmětů.
• Pronikněte do světa renesance: Všechny lokace, postavy a předměty jsou zrekonstruovány s maximální historickou přesností.
• Prohledejte zámek Clos Lucé, kde Leonardo da Vinci strávil poslední dny svého života, a nalezněte celou řadu jeho spisů, obrazů a vynálezů vykreslených v dokonale věrohodné grafice.Tajemství Mistra Leonarda
Kheops / Nobilis
adventura

CENA: 299 Kč, PŮVODNÍ CENA: 999 Kč
4. říjen 2006, hra je kompletně vyprodána
 
Hra byla lokalizována do českého jazyka.


... kompletní galerie
 

Game Page – 80 %
První, co vás jistě uchvátí, je grafika. Skvěle vypadající adventura, která mě moc mile překvapila, ačkoliv adventury běžně nevyhledávám.

GameSport.cz – 74 %
Tajemství Mistra Leonarda je zkrátka adventura, jak má být. Rozhodně by tedy neměla fandům adventur chybět v jejich sbírce.

GamePlanet.cz – 73 %
Tajemství Mistra Leonarda je dobrá adventura s několika novinkami, které ale příliš hratelnost neovlivňují.

Sector.sk – 72 %
Škoda komplikovanosti, inak by sa aj majster Da Vinci potešil, ako sa podarilo autorom vdýchnuť jeho dielam nový život.

Games.cz – 70 %
Poctivá adventura na tři večery pro každého, kdo má rád tajemství a s oblibou řeší hádanky.

Doupě 7-8/06 – 66 %

hry.sme.sk – 66 %
Tajemství Mistra Leonarda: Zapovězený rukopis je adventúra ako zo starej školy, s poctivými hádankami a množstvom predmetov, ktoré budete zbierať z predrenderovaných lokácií.

GamePark.cz – 61 %
Pořád je to na pořádnou zábavu poněkud málo a pokud nepatříte mezi skalní fandy adventur či obdivovatele Da Vinciho díla, pravděpodobně se u tohoto titulu budete již po pár minutách nudit.

Hrej.cz – 60 %
Klasická adventura, jakých v dnešní době není příliš mnoho, v kvalitním technickém zpracování, s náramně promyšleným použitím předmětů a námětem v Da Vinciho vynálezech.

Level 141 – 60 %

 


HYPERMAX | 2003-2022 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.