úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|objednat hru|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál
EARTH 2160

jméno a příjmení / nick:
e-mail:
titulek:
text zprávy:
kontrolní kód:G F J E P 
kontrolní kód bez mezer:

Martin Kovář (kovar@cinemax.cz)7.7.2017, 08:38
re: Jak nastavit multiplayer ?
Dobrý den, podle dostupných informací se zdá, že multiplayerový server EarthNet je momentálně mimo provoz, takže zřejmě nezbývá než počkat na jeho opětovné zprovoznění. Nebo také můžete zkusit hrát přes Hamachi, s čímž však nemám zkušenosti, a tak Vám bohužel víc neporadím.

Jackxl (jackxl@seznam.cz)3.7.2017, 19:24
Jak nastavit multiplayer ?
Ahoj.
Rozběhnout multiplayer ? Nemám tušení co a jak nastavit, abych mohl hrát po netu.

Martin Kovář (kovar@cinemax.cz)10.11.2016, 07:25
re: Aktivacia
Dobrý den, vidím, že jste posílal i e-mail, takže to spolu vyřešíme po e-mailu.

Deathend (deathend@centrum.sk)9.11.2016, 15:32
Aktivacia
Dobry den ,chcel by som sa spytat na aktivaciu hry EARTH 2160 ,aky sposobom by som ju mohol aktivovat,uvedene cislo na tel. aktivaciu nebolo funkcne dakujem

Martin Kovář (kovar@cinemax.cz)27.9.2013, 09:33
re: zvuk v české verzi
Dobrý den,

tvorby české verze jsem se neúčastnil, takže o ní nic bližšího nevím, ale pokud se budeme bavit čistě o videosekvencích, pak by se teoreticky mohlo stát, že z nich (nebo některých z nich) vypadla při konečném mixu některá stopa (konkrétně tedy stopa se zvukovými efekty).

Pokud jde o zvuky v průběhu samotného hraní, tam by snad nic chybět nemělo, protože tyto zvuky jsou zřejmě univerzální bez ohledu na jazykovou verzi, takže do nich nebylo nutné zasahovat. V tomto případě bych se spíš podíval do nastavení zvuku ve hře.

Ať je to jakkoliv, nikdo už s tím v dnešní době nic nezmůže, takže nezbývá než si na to zvyknout.

Keltan26.9.2013, 10:18
zvuk v české verzi
Dobrý den, koupil jsem si hru teprve teď, ale zdá se mi že česká verze i s dabingem je ochuzena o zvuky během videí a i v kampani? Pokud se podívám na videa v angl. je ozvučena každá loď, akce a výstřel z děl (konec mise 5 za ED) atd. V české verzi je jen hudba a dabing. Celkově se mi zdá při hraní hra dost bez zvuku prostředí.

Martin Kovář (kovar@cinemax.cz)12.3.2012, 13:00
re: Aktivace
Dobrý den, abychom Vám mohli poslat přístupový kód, musíme znát Váš aktivační kód. Ten zjistíte přímo ve hře, když kliknete na tlačítko "Aktivovat po telefonu". Tento aktivační kód prosím pošlete na adresu aktivace@hypermax.cz.

Vaše sériové číslo jsem smazal, aby ho nemohl někdo zneužít.

marast (marastruhar@centrum.cz)11.3.2012, 22:03
AKTIVACE
*censored*

Fry (jan.kolcava@seznam.cz)9.10.2011, 19:27
jo tu mám ještě email kdyby ste nesouhlasili

Fry9.10.2011, 19:25
nej strana
no moje nej strana je LC mají totiž neuveřitelná vozítka (charon ) které mohou mít 4 děla dal sem si akustické dělo otřelovačka(proti letounum)plazmové dělo a magnetický odpalovač všechna děla mám vylepšena na mklll,reflexní zbroj mklll,energetickou jednotku a generátor štítu taky mklll výsledek nepřemořitelné vozítko které palí po 4 cílech na jednou a nebo pokud se zameřím na jeden cíl akustické dělo níčí i jiné cíle v okolí udělal sem si asi 20 charonů a utočil sem proti ED a stratil sem jenom 2 charony a to sem se nepodpořoval dokonalým rozparovačem který je dost učíný proti každým cílum vyzkoušel sem je proti každé rase a vždy uspělo i proti alienům je to jasný LK mají dobrou obranu a nejsilnéší jednotky a ještě ten rozparovač no nemám slov


Toto diskusní fórum slouží primárně k vyjádření názoru na hru. Je zde možné diskutovat herní záseky související s příběhem hry, dotazy směřující k technické funkčnosti hry zadávejte v sekci technická podpora. Provozovatel stránek si vyhrazuje právo redigovat nebo mazat příspěvky, které mají vulgární, sexuální, rasistický nebo reklamní obsah nebo podtext stejně jako příspěvky propagující hnutí a teorie potlačující lidské svobody.


Earth 2160
Reality Pump / ZUXXEZ
strategická hra

CENA: 249 Kč, CENA E-SHOP: 149 Kč
18. listopad 2005, hra je v prodeji
  KOUPIT ZA 149 KČ   
 
Hra je lokalizována do českého jazyka včetně českého dabingu.


... kompletní galerie
 

Gamesport – 90 %
Celá hra je velice povedený a mistrovský kousek. Propracovaný a velice zábavný singleplayer je rozdělen do čtyř kampaní za všechny rasy.

Doupě.cz – 90 %
Úžasná řežba s výrazně rozdílnými stranami a drobnými muškami v ovládání. Vtáhne vás a nepustí, jen pak nebudete chápat, co vás tak drželo, dokud ji znova nezkusíte.

hry.SME.sk – 90 %
Earth 2160 je v mnoha aspektech výborně odvedená práce, která si najde řadu fanoušků.

Sektor.sk – 87 %
Earth 2160 je atraktivní a zajímavý titul, který se může pyšnit výbornou hratelností.

Score 138 – 86 %

CzechGamer.com – 85 %
Hra se od předchozích dílů ponaučila a zdokonalila. Staronový děj a několik nových prvků vás přinutí sedět u obrazovek. Není revolučním převratem, což stejně nebylo očekáváno, i přesto si zaslouží skvělých 85 %.

Level 129 – 80 %

Tiscali Games – 80 %
Jestliže se říká do třetice všeho dobrého, tak u Earth 2160 to platí naprosto přesně. Celkově je Earth 2160 podle očekávání kvalitní hrou, kterou ocení především singleplayeroví hráči díky rozvinutému příběhu a solidním kampaním.

BonusWeb – 79 %
Tato strategie je jednou z nejsofistikovanějších, nejobjevnějších i nejkomplikovanějších z poslední doby.

 

www.insideearth.net
Fan stránky věnované sérii Earth.

games.tiscali.cz
Galerie na Tiscali Games.

www.earth2160.com
Oficiální domovské stránky.

 


HYPERMAX | 2003-2019 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.