úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|objednat hru|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál
EVOLUTION GT

Tohle není hra, tohle je realita! Opravdová auta, skutečné tratě, pravý adrenalin.

Díváte se na ostatní jezdce na startovním roštu. Dobře je znáte a také oni znají každý váš manévr. Soupeří s vámi od samého začátku, učí se z vlastních chyb a rozvíjejí své schopnosti s jediným cílem. Vidíte jim to na očích – nezastaví se před ničím a udělají vše pro to, aby dojeli na prvním místě. Abyste je porazili, budete potřebovat víc než jen dobré řidičské schopnosti… Budete muset zužitkovat veškeré dovednosti a triky, které jste se naučili, abyste jim vítězství sebrali a získali závod pro sebe.• Převratná umělá inteligence soupeřů: Vaši stálí sokové se v průběhu hry průběžně zlepšují. Jsou stále zručnější, nepředvítatelní, vychytralí a hladoví po úspěchu.
• Propracovaný systém rozvoje řidičského umění: Abyste si udrželi převahu nad svými soupeři, musíte neustále zlepšovat svoje řidičské dovednosti.
• Zastrašte je a ovládněte závod: Donuťte slabší soupeře k chybám a nebudete mít konkurenci!
• 35 licencovaných vozů se širokými možnostmi poškození: Vyhrávejte s nejkrásnějšími auty, která kdy spatřila světlo světa, nebo je naopak v bouračkách a kolizích ničte podle libosti…
• 28 závodních tratí: Od Donington Parku až po legendární Hockenheim...Evolution GT
Milestone / Black Bean Games
automoto, simulátor

CENA: 399 Kč, PŮVODNÍ CENA: 999 Kč
12. červen 2006, hra je kompletně vyprodána
 
Hra byla vydána v anglickém jazyce s českým návodem.


... kompletní galerie
 

GamesWeb.sk – 89 %
Nebýt horšího modelu poškození a dalších pár nedodělků, odneslo by si Evolution GT ještě lepší hodnocení. I tak se ale jedná o kvalitní hru, kterou by fanoušci závodních her rozhodně neměli minout. A nejen oni.

GamePark.cz – 85 %
Evolution GT je kvalitně zpracovaná a zábavná hra, která ze začátku potřebuje nějaký čas na osvojení. Pokud jí ho dopřejete, budete odměněni lákavým adrenalinovým povožením, okořeněným zajímavou možností postupného trénování a zlepšování se.

Score 147 – 81 %

Games.cz – 80 %
Vysoké hodnocení si Evolution GT právem zaslouží, ať už kvůli vychytané kariéře, slušnému fyzikálnímu modelu, zábavným bonusovým výzvám či pestré škále vozů.

GameZone.cz – 80 %

GameSport.cz – 77 %
Hra, která přináší to samé co SCAR, jen ve vyladěnější formě. A to na dobrou hru stačí.

Doupě 5/06 – 76 %

Hrej.cz – 70 %
Evolution GT přináší spoustu inovace a originálních prvků do pomalu stagnujícího žánru a rozdělování zkušeností ve spojení s kariérou baví opravdu dlouho.

GamePlanet.cz – 65 %

Level 140 – 60 %

Doupě.cz – 60 %
Průměrná závodní hra, která mnoho nového nenabízí. Na druhou stranu ani neurazí.

hry.sme.sk – 59 %
Nič moc spracovanie, príjemný RPG model, po čase frustrujúca obtiažnosť a hlavne tvorcami nalinkovaná nasledujúca „voľba“ vozidla i trate. To je stierač zabodnutý v chrbte inak zábavnej hry.

 


HYPERMAX | 2003-2022 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.