úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|objednat hru|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál
KNIGHTSHIFT: PŘÍBĚH RYTÍŘE

Skvěle hodnocený fantasy příběh, kterému jistě propadnete...

Kdesi velmi, velmi daleko, kdysi velmi, velmi dávno, žil byl králevic. Byl to vladař spravedlivý a čestný, vznešený a uznávaný. Báli se ho jen ti, jejichž srdce ovládalo zlo. Jednoho dne se však proti králevici temné síly spojily. Toužily uchvátit zemi, uvrhnout ji do pekelné tmy a našeho králevice sesadit z trůnu a vyhnat z myslí jeho poddaných. Skoro se to těm bídákům podařilo, neboť dobrý vladař skutečně zmizel. Avšak díky nezdařenému kouzlu se ocitl pouze v jiné dimenzi a žádný člověk na něj nezapomněl. Všichni, kdo ho měli rádi, si ho dál nosili v srdci. O několik let později se náš králevic znovu vrací do svého světa. A to díky dobrosrdečnému kouzelníkovi, jehož umění dokázalo otevřít bránu mezi dimenzemi. Čeká ho však dlouhá a trpká cesta plná nástrah, než vymítí zemi od zla a získá opět svůj vladařský trůn...KnightShift nabízí tři kampaně. Každá z nich se odehrává v jiném prostředí a je naplněna různými úkoly a misemi. Zpočátku ovládáte pouze králevice, ale už během první mise přizvete do své družiny několik dalších postav. Později se dostanete až k budování vlastní vesnice, přičemž musíte dbát i na její hospodaření. Zároveň se snažte svého hrdinu dostatečně vycvičit, abyste pak společně dosáhli vítězství a získali zpět jeho trůn. Jednotlivé mise nejsou lineární a můžete najít i více způsobů, jak je vyřešit.

• Hra na hrdiny a real-time strategie v jedné hře.
• Perfektní 3D zpracování.
• Možnost hry více hráčů (internet, místní síť).
• Nádherný český dabing.KnightShift: Příběh rytíře
Reality Pump / ZUXXEZ
RPG, strategická hra

CENA: 299 Kč, CENA E-SHOP: 29 Kč
25. listopad 2003, hra je kompletně vyprodána
 
Hra byla lokalizována do českého jazyka včetně českého dabingu.


... kompletní galerie
 

Level 106 – 90 %

GameStar 56 – 90 %

GameCenter.cz – 87 %
KnightShift je hrou, o které se mnoho před jejím vydáním nevědělo. O to větším překvapením se stala. Díky velmi dobře zvládnuté kombinaci RTS a RPG, několika originálním a inovativním novinkám a překrásné grafice se řadí mezi ty nejlepší strategie.

Doupě.cz – 85 %
Není to Warcraft, není to ani Diablo, ale bere si nejlepší prvky z obou a doplňuje je ďábelským smyslem pro humor - je to KnightShift. Skýtá překrásnou grafiku, pohádkový příběh a dvě hry (RTS a RPG) v jedné malinkaté krabici.

Score 118 – 80 %

Games.cz – 80 %
Knightshift je hodnotnou hrou, zejména pro začínající hráče v oboru RPG a RTS a hráče "pohodáře".

BonusWeb.cz – 71 %
Hra, která nabízí marketingově tolik oblíbené 2 in 1, plná rytířů, čarodějů a krav. Hra, která excelentně kombinuje dva často související žánry, real-time strategii a hru na hrdiny. Tak takový je KnightShift.

GamePlanet.cz – 65 %

 

www.knightshift.com
Oficiální web KnightShiftu.

 


HYPERMAX | 2003-2024 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.