úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|objednat hru|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál
MARINE PARK EMPIRE

jméno a příjmení / nick:
e-mail:
titulek:
text zprávy:
kontrolní kód:N 7 6 U 4 
kontrolní kód bez mezer:

Martin Kovář (kovar@cinemax.cz)17.9.2014, 07:45
re: krmení
Dobrý den, je to už bohužel velmi dávno, co jsem hrál Marine Park Empire naposledy, takže už si nevzpomenu, ale zkuste zajít na YouTube a vyhledat "Marine Park Empire CZ". Zdá se, že tam je hned několik herních videí s českým komentářem.

kominarka (kominarka@seznam.cz)17.9.2014, 01:39
krmení
Dobrý den moc prosím o radu nevím jak krmit suchozemská zvířata hru mám v anglickém jazyce a vůbec mu nerozumím na hodně věcí jsem si přišla sama ale jak krmit ta zvířátka opravdu nevím.Když je koupím hned lehnou jsou divné krabyci můžete my prosím poradit.Děkuji.

jojo (juliedvorakova@email.cz)6.4.2013, 11:15
nová zvířata ??
ahojtě lidi chtěla bych se zeptat všude slýším že se odemykají nová zvířata (no párkrát jsem viděla v ukázkách např.karetu) tak jestli by mi někdo neporadil jak jej získat ??

Tereza pluto (terezaplutova@seznam.cz)18.8.2012, 09:50
cvičení
Prosím vás všechny jak se staví zvířecí divadlo na cvičení zvířat ?PROSÍÍÍM:()

Martin Kovář (kovar@cinemax.cz)18.7.2011, 10:55
re:
Dobrý den, bohužel netuším, jak přesně má odemykání nových zvířat ve hře fungovat. Jedině, že by s tím měl osobní zkušenost někdo z ostatních hráčů.

Dan (matlafousekdanek@email.cz)15.7.2011, 19:33
???
Dobrý den ... Když splnim všechny mise a otevřou se mi zvířata např: (Kůň převalského atd.) ve volné hře se mi neotevřou .. děkuji za radu Daniel

Martin Kovář (kovar@cinemax.cz)16.3.2010, 12:32
re: ahoj
Dobrý den, plnou verzi Marine Park Empire si v současnosti legálně stáhnout nemůžete, ale na skladě máme ještě několik krabiček, které doprodáváme za cenu Kč 299,-/kus.

Kristýna Švecová (piki1997@seznam.cz)13.3.2010, 18:00
ahoj
ahoj jak mam stahnout marine park empire plnou verzi?

nika 1.9.2009, 13:33
Ahoj newim jak mám nakrmit vodní zvířata..vždycky mi umřou...poradíte mi??

Martin Kovář (kovar@cinemax.cz)24.3.2009, 10:08
re: Čeština
Dobrý den. Kolega, který by o tomto mohl vědět víc, tu bohužel tento týden není, ale až dorazí, tak se ho přeptám. Nicméně, podobný problém jsme již řešili u hry Zoo Empire (předchůdce Marine Park Empire od stejného vývojáře/zahraničního vydavatele), kde si zákazníci také stěžovali, že hra není v češtině. A v případě Zoo Empire jsme s touto "lupínkovskou" edicí neměli nic společného, zahraniční vydavatel se na tomto obchodě dohodl "globálně", ale jelikož na náš překlad práva nemá a nic nám o tom neřekl, nemohl do této edice češtinu zakomponovat. Předpokládám, že u Marine Park Empire půjde o to samé, takže se na ČOI klidně obraťte, ale s námi tato záležitost nejspíš nemá nic společného. Druhou možností je zakoupit si originální krabicovou českou verzi přímo u nás/v českých obchodech.


Toto diskusní fórum slouží primárně k vyjádření názoru na hru. Je zde možné diskutovat herní záseky související s příběhem hry, dotazy směřující k technické funkčnosti hry zadávejte v sekci technická podpora. Provozovatel stránek si vyhrazuje právo redigovat nebo mazat příspěvky, které mají vulgární, sexuální, rasistický nebo reklamní obsah nebo podtext stejně jako příspěvky propagující hnutí a teorie potlačující lidské svobody.


Marine Park Empire
Enlight / Enlight
simulátor, strategická hra, hra pro děti

CENA: 299 Kč, CENA E-SHOP: 99 Kč
13. listopad 2007, hra je v prodeji
  KOUPIT ZA 99 KČ   
 
Hra je lokalizována do českého jazyka včetně českého dabingu.


... kompletní galerie
 

hry.sme.sk – 60 %
Marine Park Empire má čo ponúknuť. Aj keď grafika nie je žiadny zázrak, dá sa na ňu pozerať bez väčšej ujmy. Hrateľnosť má taktiež svoje plusy.

Score 142 – 60 %

 

www.enlight.com/marine
Oficiální web Marine Park Empire.

 


HYPERMAX | 2003-2019 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.