úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál
PAINKILLER: HELL AND DAMNATION

17. prosinec 2013
DLC „Městská stvoření“ pro Painkiller: Hell & Damnation je nyní k dispozici

Pokud tu a tam rádi zmasakrujete pár démonů, určitě nepřehlédněte sedmé DLC pro akční hru Painkiller: Hell & Damnation nazvané „Městská stvoření“, které přináší nové úrovně, nové nepřátele a spoustu dalších pekelných potvor.

V tomto novém DLC mají hráči možnost zařádit si ve zbrusu novém městském prostředí a vypustit do betonové džungle své pustošivé já.

• Tři mapy pro jednoho hráče nebo kooperaci: Vězení, Apokalyptické město a Pětiúhelník.
• Nová mapa „Továrna“ pro hru více hráčů v režimech Deathmatch, Team Deathmath, Capture the Flag a Přežití.
• Přepracovaný souboj s bossem: Obří opancéřovaný démon se vrací s novými dovednostmi a schopnostmi, v novém prostředí s novými herními prvky.
• Přepracovaní nepřátelé: Apokalyptické zombie různých tvarů a bizarních provedení, okřídlení démoni, apokalyptičtí mrzáci, pekelní motorkáři s rotačními kulomety a obří pavoučí minibossové.

DLC „Městská stvoření“ si můžete stáhnout ze Steamu za 6,99 euro.

15. říjen 2013
DLC Démonická dovolená u Krvavého moře pro Painkiller: Hell & Damnation je nyní k dispozici

Šesté DLC pro akční střílečku Painkiller: Hell & Damnation se zaměřuje na hru pro jednoho hráče a kooperaci dvou hráčů. Nabízí několik nových map, nové nepřátele, novou absurdní zbraň, souboj s novým bossem a mnohem hlubší příběh (ve smyslu toho, jak hluboko se musíte brodit krví démonů).

• Tři mapy určené pro jednoho hráče/kooperaci dvou hráčů, zasazené do malebného prostředí s výhledem na moře: Klášter, Doky a Rozvaliny.
• Mapa Rozvaliny přináší epický souboj s pekelným potomkem Thora a Leviatana.
• Noví nepřátelé: antičtí vojáci, konkvistadoři a kulhavci.
• Přepracovaní nepřátelé z původního Painkillera: pekelní motorkáři, raketoví skokani, mniši s kosou a mniši granátníci.
• Nová zbraň: Kanón. Ten při primární střelbě vypouští obrovskou ohnivou dělovou kouli, která odrazí nepřátele a při přímém zásahu zblízka je mrknutím oka spálí na popel. Alternativní střelba vysílá ledovou dělovou kouli, která při přímém zásahu dokáže zmrazit hned několik protivníků naráz a navíc i zpomalit další nepřátele v určitém dosahu.
• Nová tarotová karta: 666 munice (aneb 666 nábojů do každé zbraně na začátku úrovně).

DLC Démonická dovolená u Krvavého moře si můžete stáhnout ze Steamu za 6,99 euro.

24. červen 2013
DLC „Heaven’s Above“ pro Painkiller: Hell & Damnation je nyní k dispozici

Páté DLC k akční střílečce Painkiller: Hell & Damnation přináší do této herní série výraznou novinku – pohled shora dolů. Zběsilá akce se tak stává ještě divočejší a nespoutanější.

• Sledujte bitevní pole shora.
• Kampaň hratelná v režimu pro jednoho hráče i v kooperaci, skládající se z pěti map – Hřbitov, Město, Bábel, Angkor a Pětiúhelník.
• Utkejte se s jedním z nejdrsnějších bossů očistce – kamenným golemem zvaným Orientální démon.
• Nové posilovače a zbraně s plošným účinkem (například houfnice, ohnivé pasti, tasery nebo mačkadla).
• Nové Steam achievementy.
• Všechny zbraně z Painkiller: Hell & Damnation a také možnost házet miny do dálky.

Až do 27. června si můžete DLC „Heaven’s Above“ zakoupit na Steamu s 25% slevou, tj. za 7,49 €.

Český trailer naleznete na našem YouTube kanálu.

30. duben 2013
DLC „Full Metal Rocket“ pro Painkiller: Hell & Damnation je nyní k dispozici, plus první DLC balíček

Na Steamu je již ke stažení čtvrté DLC pro akční hru Painkiller: Hell & Damnation, nazvané „Full Metal Rocket“. Tento nový obsah se soustředí především na hru více hráčů a nabízí tři původní mapy předělané do vysokého rozlišení, nové multiplayerové skiny, brutální nepřátele a novou zbraň, jakož i novou variantu režimu Přežití.

Kompletní přehled obsahu DLC „Full Metal Rocket“:
• Tři klasické multiplayerové mapy nově naleštěné ve vysokém rozlišení a s novými možnostmi (Meatless, Blink, Mines) vhodné pro vícero různých režimů (Přežití, Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag).
• Nová varianta režimu Přežití: Přežití pro jednoho hráče s vyhrazenými žebříčky – hrajte s omezeným množstvím munice a nenechte se zabít, abyste se dostali k uzamčeným zbraním a mohli postoupit do další oblasti.
• Nová mapa „Town“ ve vysokém rozlišení pro režim Přežití.
• Nová mapa „Prison“ ve vysokém rozlišení pro všechny multiplayerové režimy.
• Nové multiplayerové skiny: SS zombie a Malomocný.
• Noví nepřátelé: popravčí a bestie.
• Nová zbraň pro hru více hráčů: mina.

DLC „Full Metal Rocket“ můžete zakoupit na Steamu za 3,99 €.

A pokud jste předchozí DLC promeškali, máte teď výhodnou možnost zakoupit všechna čtyři dosud vydaná DLC v prvním DLC balíčku obsahujícím DLC Medieval Horror, The Clock Strikes Meat Night, Operation Zombie Bunker a Full Metal Rocket. Cena tohoto balíčku byla stanovena na 14,99 € a při jeho koupi ušetříte oproti postupnému nákupu všech výše uvedených DLC bezmála 7 €.

2. duben 2013
DLC „Operation Zombie Bunker“ pro Painkiller: Hell & Damnation je nyní k dispozici

V nejnovějším přírůstku k této střílečce z vlastního pohledu je Daniel Garner nucen vstoupit do zvráceného armádního prostředí. Hráči si musí probít cestu skrz, aby se dostali pryč ze šíleného, chaotického světa, v němž se Američané, Rusové a Němci spojili, aby vytvořili všemocnou démonickou armádu nočních můr.

Obsah DLC „Operation Zombie Bunker“:
• Nová mapa pro jednoho hráče nazvaná jednoduše „Bunkr“ s novým bossem.
• Nová mapa pro více hráčů pojmenovaná „Fragenstein“, hratelná v různých herních režimech.
• Byla přepracována mapa Stalingrad (dříve Leningrad), v níž nyní zepelíny a letadla shazují na hráče zápalné pumy a na jeho pozici vysazují zombie vojáky.
• V přepracované mapě „Vojenská základna“ teď na hráče čekají vesmírná komanda, souboj s UFO bossem i sklad jaderných střel.
• Dva nové raketomety.
• Noví nepřátelé: ruští, američtí a němečtí zombie vojáci i s tanky.
• Nová zbraň „morgenštern“ – s ní lze nablízko mlátit nepřátele po hlavě ostnatou koulí nebo při boji na dálku využívat přísavné miny.
• Nová stříbrná tarotová karta doplňující brnění.

DLC „Operation Zombie Bunker“ si můžete zakoupit na Steamu.

11. březen 2013
Strýček Daniel tě potřebuje!

Všichni zájemci o tvorbu vlastních modifikací k akční hře Painkiller: Hell & Damnation se již nyní mohou hlásit o přístup k betaverzi modifikačních nástrojů, která bude k dispozici přibližně začátkem dubna prostřednictvím Steam Workshopu. Chcete-li obohatit svět Painkillera o nové předměty, mapy, zbraně nebo multiplayerové skiny, neváhejte a zapojte se do diskuze v komunitním centru.

A kromě majitelů konzolí se na Painkiller: Hell & Damnation mohou začít těšit i uživatelé Linuxu a Maců, protože pro ně vyjde tato hra v průběhu dubna či května.

22. únor 2013
Nové DLC pro first-person akci Painkiller: Hell & Damnation je nyní k dispozici

DLC nazvané „The Clock Strikes Meat Night“ je prvním z řady pěti nových rozšíření, která budou během letošního roku postupně uvolňována. Toto DLC přináší vylepšení umožňující používat dvě zbraně několika typů naráz, tarotovou kartu vysávající život z nepřátel, nové možnosti v kampani pro jednoho hráče a kooperaci, několik nových nepřátel, novou vizáž propůjčující nepřátelům podobu malomocných středověkých zombií, dvě rozšířené mapy a jednu zcela novou mapu pro jednoho hráče a novou zbraň s plošným účinkem.

DLC „The Clock Strikes Meat Night“ je již ke stažení ze Steamu za 6,99 €.

1. únor 2013
Původní Painkiller a datadisk Battle out of Hell zdarma!

Chcete získat původního Painkillera s datadiskem Battle out of Hell v kompletní verzi s českým dabingem zcela zdarma? Je to jednoduché - kupte si tento víkend na našem e-shopu gameoutlet.cz sběratelskou edici nového dílu Painkiller: Hell & Damnation.

1. únor 2013
Bezplatný víkend s Painkiller: Hell & Damnation na Steamu

Na Steamu probíhá od včerejšího dne až do nedělního večera bezplatný víkend s Painkiller: Hell & Damnation. Akce je určena naprosto všem – i těm, kteří si hru dosud nekoupili. Včera večer již došlo k resetu globálních žebříčků a až do dnešního večera běží na serverech zahřívací fáze, aby mohli hráči dostatečně potrénovat, neboť tři nejlepší v Deathmatchi ve chvíli ukončení akce obdrží věcné ceny, jejichž podoba bude oznámena v pondělí. Data pro sestavení globálního žebříčku se pochopitelně budou brát pouze z veřejných her, nikoliv ze soukromých zápasů.

Kromě Deathmatche si hráči mohou samozřejmě vyzkoušet i další režimy hry více hráčů – Team Deathmatch, Capture the Flag a Přežití. Ti, kteří tuto víkendovou nabídku využijí, si navíc budou moci zdarma vyzkoušet i celou první kapitolu z kampaně pro jednoho hráče.

Takže neváhejte a stahujte!

29. leden 2013
Na Steamu je nyní k dispozici první multiplayerové DLC pro Painkiller: Hell & Damnation

Krví nasáklé DLC „Medieval Horror“ rozšiřuje možnosti režimu Přežití. Hráči mohou nyní v tomto režimu postupovat mapou stejným způsobem jako v kampani a souboj se tak neodehrává pouze na jednom konkrétním místě mapy. K dispozici je rovněž nová varianta režimu Přežití nazvaná „Audience u bosse“, ve které musí hráči spolupracovat v soubojích proti bossům. Dále se mohou hráči těšit na nového bosse, tzv. „Bílého démona“, jehož skin si případně mohou ve hře více hráčů i sami obléct, jakož i na nového nepřítele, asasína Greeda, jenž odkazuje na proslulého nájemného vraha Johna P. Greeda. Rovněž jeho skin je nyní ve hře více hráčů na výběr. K dalším novinkám patří „balíkovač“ – nová zbraň s plošným účinkem, s níž si můžete udržet nepřátele od těla pomocí „organických“ balíčků, které zbraň vystřeluje, dále pak nová tarotová karta „Strach“, jedna zbrusu nová multiplayerová mapa „Hrobař“ a tři původní oblíbené multiplayerové mapy (Psycho, Illuminati a Chaos) převedené do vysokého rozlišení.

DLC „Medieval Horror“ je ke stažení ze Steamu za 3,99 € a kromě tohoto DLC si hráči stále mohou ze Steamu stáhnout i bezplatné anti-vánoční DLC „Satan Claus“.

31. říjen 2012
Painkiller: Hell & Damnation právě vychází

V edici HYPERMAX dnes vychází moderní verze původního Painkillera a datadisku Battle out of Hell nazvaná Painkiller: Hell & Damnation. Ukažte démonům, kdo je tu pánem!


Painkiller: Hell and Damnation
The Farm 51 / Nordic Games
FPS

CENA: 499 Kč
31. říjen 2012, hra je kompletně vyprodána
 
Hra byla lokalizována do českého jazyka.


... kompletní galerie
 

CzechGamer.com – 75 %
Dobře udělaný re-make klasiky tohoto žánru.

GAMESITE.SK – 70 %
Ak je niekto fanúšikom Painkillera, prípadne akčných FPS, tak táto hra stojí za vyskúšanie.

Sector.sk – 70 %
Painkiller: Hell & Damnation je síce stále veľmi dobre hrateľnou hrou, no možno je miernym sklamaním pre tých, ktorí od nej čakali presný prepis pôvodnej verzie aj s datadiskom.

Vyťukej.cz – 70 %
Takže hra to není špatná, ale má to své pro a proti...

Zing.cz – 60 %
Painkiller neztratil nic ze svého dávného kouzla a mladší generace tak mají příležitost se s ním seznámit, zatímco starší budou vzpomínat na propařené večery.

HerniWeb.cz – 60 %
Zbylo nemastné neslané něco, co většinu staromilců nepotěší a novým hráčům nevydrží moc dlouho.

Recenzeher.eu – 60 %
Painkiller se dá popsat jedním slovem – řežba.

Eurogamer.cz – 50 %
Painkiller: Hell and Damnation není špatná hra, má zběsilé tempo, zajímavou atmosféru a hratelnost, která se dnes už nenosí.

Hrej.cz – 40 %
Hell & Damnation je jen další typicky účelový remake.

Games.cz – 40 %
Tvůrci si příliš hlavu nelámali s tím, co hráčům nadělit, a na hře je to vidět.

 

www.painkillergame.com
Oficiální web Painkiller: Hell & Damnation.

 


HYPERMAX | 2003-2019 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.