úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál
PRO CYCLING MANAGER 2011

Zažijte to nejlepší z nové cyklistické sezony!

V tomto znamenitém mixu manažerské a sportovní simulace veďte jako sportovní ředitel některý z oficiálních týmů nové cyklistické sezony. Ať už jde o sponzory nebo finance, trénink vašich cyklistů nebo vyjednávání o jejich smlouvách, je pouze na vás a vašich schopnostech, abyste dovedli svůj tým k úspěchu! Budete-li chtít vítězit v prestižních soutěžích, budete během závodů potřebovat také smysl pro správná taktická rozhodnutí, protože každý váš pokyn bude mít velkou váhu.

S pomocí vylepšeného 3D enginu teď závody vypadají ještě realističtěji. Hra využívá nové modely cyklistů, které odrážejí skutečnou postavu a jezdecký styl každého závodníka. Prostředí je nyní rozmanitější a bohatší je i nabídka tratí.Ale i když je grafická podoba důležitá, skutečným jádrem hry zůstává manažerský režim, který je nyní zpracován důkladněji než kdy dřív. Uživatelské rozhraní bylo zjednodušeno a zpřehledněno, ale přitom nepřestává umožňovat detailní interakci s jednotlivými cyklisty a sponzory. Správa sponzorů je bohatší a podrobnější a výkon každého cyklisty v průběhu závodu přímo ovlivňuje jeho plat i nabídky sponzorů. Nudit se nebudete ani při závodech, protože vylepšená umělá inteligence představuje nelítostného soupeře s uvěřitelným a nepředvídatelným chováním v pelotonu, během úniků, při spurtech i dalších klíčových okamžicích závodu.

I s tolika novými prvky a vylepšeními zůstává hra věrnou duchu celé série. Pro Cycling Manager 2011 tak zcela nepochybně potěší každého fanouška cyklistiky i sportovních manažerských her!

• Prožijte nejbáječnější cyklistickou sezonu prostřednictvím těch nejprestižnějších soutěží: Tour de France, španělské Vuelty a mnoha dalších.
• Doveďte k úspěchu některý z oficiálních týmů nebo vytvořte od základu svůj vlastní tým.
• S vylepšeným editorem tratí, obohaceným o nové prvky, můžete navrhovat nové závody s ještě vyšší úrovní detailů.
• Hrajte sami nebo s dalšími hráči – po internetu nebo místní síti se může utkat až 20 závodníků.

Stáhněte si:
- patch 1.0.4.4Pro Cycling Manager 2011
Cyanide Studio / Focus Home Interactive
sport, simulátor

CENA: 799 Kč
8. červenec 2011, hra je kompletně vyprodána
 
Hra byla vydána v anglickém jazyce včetně návodu.


... kompletní galerie
 

BonusWeb.cz – 65 %
Autoři opět uvedli na trh hru, která zdaleka není dokonalá, ale která na druhé straně postrádá jakoukoliv konkurenci.

Sector.sk – 65 %
Pro Cycling Manager 2011 má svoje nesporné kvality, ktoré tkvejú hlavne v spracovaní samotných pretekov, príprave a práce s jazdcami a taktikou pred a počas nich.

Recenzeher.eu – 60 %
Pro Cycling Manager 2011 tedy nabízí vcelku povedenou možnost stát se manažerem cyklistického týmu, ale v některých místech by zasloužil větší komplexnost.

 

www.cycling-manager.com
Oficiální web Pro Cycling Manager 2011.

 


HYPERMAX | 2003-2022 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.