úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|objednat hru|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál
PLANETARY ANNIHILATION

24. srpen 2015
Z Planetary Annihilation je teď Planetary Annihilation: TITANS!

TITANS představuje novou podobu, pod kterou bude od teď real-time strategie Planetary Annihilation k dispozici. V TITANS naleznete veškerý obsah z původní hry a navíc také 21 zbrusu nových bojových jednotek (včetně pěti obřích jednotek třídy Titan), herní režim Lovec odměn, nový víceúrovňový terén, nové planety, pásy asteroidů, přepracovanou výuku, vylepšený režim Galaktické války pro jednoho hráče a hromadu dalších prvků a novinek v hratelnosti.

Všichni hráči, kteří si původní Planetary Annihilation pořídili před 18. srpnem, mají možnost koupit si TITANS na Steamu s 66% slevou, a to až do 18. října letošního roku. Hráči, kteří tuto hru podpořili na Kickstarteru, poté získávají TITANS zcela zdarma.

16. září 2014
Real-time strategie Planetary Annihilation vychází 19. září!

Tento pátek vyjde v edici HYPERMAX meziplanetární real-time strategie Planetary Annihilation. Chcete-li ovládnout galaxii se svou armádou ničivých válečných strojů, nenechte si ji rozhodně ujít. Na našem e-shopu gameoutlet.cz ji seženete za zvýhodněných 699 Kč.


Planetary Annihilation
Uber Entertainment / Nordic Games
strategická hra

CENA: 799 Kč, CENA E-SHOP: 699 Kč
19. září 2014, hra je v prodeji
  KOUPIT ZA 699 KČ   
 
Hra je vydána v anglickém jazyce včetně návodu.


... kompletní galerie
 

Zing.cz – 90 %
Planetary Annihilation přináší svěží vítr do vod RTS žánru a fanoušci strategií rozhodně nebudou koupě litovat. Přičemž pokud autoři dodrží svůj slib a budou hru dále vylepšovat a optimalizovat, byl bych ochoten uvažovat i o ultimátním hodnocení.

 

www.uberent.com/pa
Oficiální web Planetary Annihilation.

 


HYPERMAX | 2003-2019 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.