úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál
ROCHARD

15. únor 2013
Nové DLC pro akční logickou plošinovku Rochard

Tento nový obsah ke stažení nese název „Hard Times“ a přináší čtyři nové, neskutečně obtížné úrovně: „Container Chaos“, „Shaft Shuffle“, „Brainyard“ a „Assembly Line“. Tyto úrovně jsou reakcí na nářky těch fanoušků, kterým přišla základní hra příliš „snadná“. Obsah DLC „Hard Times“ je navržen tak, aby využíval všech existujících herních mechanismů, s důrazem na řešení hádanek namísto soubojů, a představuje obtížnou zkoušku i pro ty nejzkušenější hráče.

DLC „Hard Times“ si budete moci stáhnout již brzy ze Steamu.

29. listopad 2012
Rochard právě vychází

V edici HYPERMAX rovněž vychází akční logická plošinovka Rochard. Vývojáři si k této hře zajistili české titulky svépomocí a hru můžete získat na gameoutlet.cz také za 249 Kč.


Rochard
Recoil Games / Nordic Games
arkáda, akční hra

CENA: 299 Kč
28. listopad 2012, hra je kompletně vyprodána
 
Hra byla lokalizována do českého jazyka.


... kompletní galerie
 

Games.cz – 90 %
I přes větší či malinké chyby je Rochard takřka dokonalý. A myslím, že až se s Johnem na konci poplácáte po zádech, shodnete se, že tahle hra byla vším, jenom ne starou přemalovanou plošinovkou...

Hrej.cz – 80 %
Rochard je vynikající puzzle skákačka se spoustou nápadů a vyladěnou hratelností.

Vyťukej.cz – 75 %
Rochard není špatná hra, ale ničím zvlášť nepřekvapí. Je to takový mix několika různých her a stylů, ale slušelo by mu spíš něco osobitějšího.

Sector.sk – 75 %
Na debut nie je hra vôbec zlá. Recoil Games sa celkom vytiahli a veľmi príjemný výsledok dostali aj zo známeho Unity Enginu.

Konzolista.cz – 70 %
Recoil Games se za svojí první hru nemusí vůbec stydět. Rozhodně jde o hru, za kterou se nemusíte bát utratit peníze, protože zábavu nabízí na několik večerů a to se počítá.

 

www.rochardthegame.com
Oficiální web Rochardu.

 


HYPERMAX | 2003-2019 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.