úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál
SNIPER ELITE: NAZI ZOMBIE ARMY

Postavte se nacistickým zombíkům!

V pomalu dohasínajících plamenech druhé světové války vsadí zoufalý Hitler vše na poslední, nečistou kartu a vypustí armádu nemrtvých supervojáků, která by mohla zpustošit celou Evropu. Jste Karl Fairburne – odstřelovač, který určil další směřování lidských dějin. Jste jedním z posledních živých na území Německa. Musíte se s někým spojit, nebo zemřete. Američan, Němec, Rus – dřívější vojenská příslušnost už nehraje roli. Teď jsou to pouze živí proti nemrtvým. Jedině elitní odstřelovač s nervy z oceli a přesnou muškou má šanci zastavit Hitlerovu armádu nacistických zombií!• Nová infarktová kampaň: Probojujte se krví nasáklým Berlínem zamořeným Hitlerovou nadpřirozenou armádou. Přizpůsobte svou taktiku zneklidňujícím novým nepřátelům – okultním velitelům, po střechách přeskakujícím odstřelovačům, sebevražedným pěšákům a ještě mnohem horším nemrtvým… Otestujte své odstřelovačské dovednosti pod extrémním tlakem, zachovejte si chladnou hlavu a mějte svoji brokovnici neustále po ruce – čistě pro případ.
• Sdílejte tuto hrůznou zkušenost ve čtyřech: Poprvé v sérii Sniper Elite se můžete probojovat kampaní připravenou až pro čtyři hráče. Kryjte si navzájem záda s německým důstojníkem, vědcem a ruským vojákem. Spolupracujte, nebo budete zničeni – rozdělte si pozice, rozmístěte pasti a neustupte ani o krok.
• Noví nepřátelé, staré dobré odstřelování: Oblíbená rentgenová kamera se vrací, aby vám neutekl pohled na žádnou prasklou hnijící plíci nebo tříštící se zpráchnivělou kost. Vyzkoušejte nejvěrnější balistiku v žánru odstřelovacích her a precizní ovládání. I pod tlakem útočících zombií berte v potaz gravitaci, vítr, rychlost či stabilitu. Dobře víte, že nemůžete minout.Sniper Elite: Nazi Zombie Army
Rebellion / Mastertronic
akční hra

CENA: 299 Kč
5. duben 2013, hra je kompletně vyprodána
 
Hra byla vydána v anglickém jazyce včetně návodu.


... kompletní galerie
 

GamePark.cz – 80 %
Zpracování je nadprůměrné a atmosféra vás rychle vtáhne do děje.

GAMESITE.SK – 77 %
Je to obrovská zábava, a navyše, ak máte dobrú partiu, s ktorou pri hraní aj komunikujete, zabudnete na všetky technické nedostatky a hru si naozaj užijete.

Hrej.cz – 70 %
Béčkový, ale velmi solidně zpracovaný survival horor s povedenou kooperací.

Doupě.cz – 70 %
Hru jako takovou vřele doporučuji a upřímně oceňuji tvorbu těchto nízkorozpočtových titulů.

 

rebellion.co.uk/nza
Oficiální web Nazi Zombie Army.

 


HYPERMAX | 2003-2024 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.