úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál
SNIPER ELITE V2

Jediná rána může změnit historii…

Sniper Elite V2 je pokračováním úspěšné taktické akce Sniper Elite, ve kterém na hráče čeká dosud nejvěrohodnější zpracování válečné vřavy druhé světové války z pohledu odstřelovače. Hráč se ujímá role amerického agenta OSS Karla Fairburnea, který seskočí na padáku do Berlína, z posledních sil bráněného zbytkem německých vojáků, s úkolem zabránit tomu, aby se technologie nacistického programu raket V2 dostala do rukou Rudé armády obléhající město. Máte rozkaz pomáhat klíčovým vědcům ochotným přejít na stranu Američanů a eliminovat ty, kteří by chtěli pomoci Rusům.Využívejte výhod autentických zbraní, naučte se vystopovat cíl, opevnit svoji pozici a připravit se k výstřelu, zužitkujte své dovednosti a svoji trpělivost a lstivost ke splnění zadaného úkolu. Zůstat nespatřeni je pro vaše přežití naprosto nezbytné, protože jste uvězněni mezi dvěma ke všemu odhodlanými armádami a vaším hlavním soupeřem je neúprosně plynoucí čas. Těšte se na návrat pověstných záběrů na letící střelu, které jsou ještě krvavější a syrovější než posledně – každý podařený výstřel je odměněn zpomaleným záběrem na letící projektil, cíl se vykreslí „pod rentgenem“ a hráč může vidět, jakou škodu napáchá střela v těle oběti. Orgány se trhají, kosti lámou a zuby tříští – tak se ve skutečnosti projevuje dopad výstřelu z odstřelovací pušky.

Ve chvílích, kdy druhá světová válka končí a studená válka začíná, se počítá každá rána. Využijte jich moudře.

• Pokročilá simulace odstřelovače: Sniper Elite V2 přináší podrobně zpracovanou simulaci odstřelovače s pokročilou balistikou, která bere v potaz gravitaci, vítr, rychlost a průraznost střel, stabilitu při míření a další aspekty. Hra nabízí hráčům dosud nejrealističtější simulaci vojenského odstřelovače.
• Ničivá rentgenová kamera: Úžasná technologie zpomaleného pohledu na letící střelu ukazuje, co se skutečně stane, když projektil vnikne do těla nepřítele. Hráči tak mohou vidět trhající se srdce, plíce a játra, tříštící se kosti a zuby nebo vyhřezávající vnitřnosti.
• Věrné zpracování druhé světové: Ve hře naleznete autentická místa Berlína tak, jak vypadala v květnu 1945, vozidla používaná v druhé světové válce, věrně zpracované zbraně – jako pušky Springfield M1903, Gewehr 43 nebo Mosin-Nagant 1891/30 – i uniformy vymodelované podle originálů.
• Využívejte okolní prostředí: Abyste se mohli přesunout na tu nejvýhodnější pozici, obhlédnout svoji oběť, vystřelit a bez povšimnutí zase zmizet, musíte vzít v úvahu každý prvek svého okolí.
• Důležitá rozhodnutí: Hráči se často ocitnou v situacích, kdy budou mít na výběr mezi bezchybnou ránou, kvůli které se však budou muset nebezpečně odhalit, a složitější cestou, která jim umožní pokračovat nerušeně dál.
• Kooperativní multiplayer: Čtyři napínavé režimy, ve kterých můžete válčit online bok po boku s kamarádem.
• Team Deathmatch až pro 12 hráčů: Pouze na PC se mohou utkat dva týmy odstřelovačů a soupeřit o to, který z nich získá při závěrečném součtu více bodů.

Stáhněte si:
- kompletní česká příručka v PDFSniper Elite V2
Rebellion / Mastertronic
akční hra

CENA: 599 Kč, PŮVODNÍ CENA: 999 Kč
4. květen 2012, hra je kompletně vyprodána
 
Hra byla vydána v anglickém jazyce s českým návodem.


... kompletní galerie
 

GameZoom.cz – 95 %
Každá válka má své hrdiny a odstřelovači jsou těmi největšími, neboť dokáží zachránit spoustu životů, a to pěkně zdálky. Dodejte tomu pěknou grafiku a pohled letící kulky a máte dokonalou hru.

Zing.cz – 80 %
Skvělý návrat na bojiště druhé světové války. Jste sice sniper, ale se samopalem si také poradíte.

Eurogamer.cz – 80 %
Sniper Elite V2 je zábavná a netuctová stealth akce, která má vynikající atmosféru a od hráče vyžaduje koncentraci i um.

Sector.sk – 80 %
Likvidovanie nešťastných obetí ostreľovacou puškou nebolo nikdy také zábavné a pôsobivé ako práve v Sniper Elite V2.

Eurogamer.cz – 80 %
Komentované video z hraní PC verze.

Game Page – 80 %
Videorecenze v herním pořadu Game Page.

Indian – 75 %
Videorecenze PC verze v herním pořadu Indian na webu Zing.cz.

Vyťukej.cz – 72 %
Sniper Elite V2 je bez pochyb nadprůměrnou stealth akční hrou, kterých vídáme každým rokem méně.

Recenzeher.eu – 70 %
Druhoválečná atmosféra spojená s pocitem z likvidace nepřátel a zábavné mise zafungovaly.

Hrej.cz – 70 %
Sniper Elite V2 je vydařená hra s pohlednou grafikou a přístupnou hratelností, kterou zdobí chytlavé a především uspokojivé odstřelování.

CzechGamer.com – 70 %
Pokud máte rádi střílečky a maketu odstřelovačky máte schovanou dokonce i pod polštářem, rozhodně do toho běžte.

Level 218 – 70 %
Studio Rebellion návratem značky Sniper Elite rozhodně nezklamalo a znovu potvrdilo, že si milovníci odstřelovačů zaslouží vlastní sérii.

HerniWeb.cz – 70 %
Sniper Elite V2 je vším, co si budete přát. Na jednu stranu vám nabídne simulátor, jaký už dlouho nebyl viděn, na stranu druhou jej můžete projít stejně jako první díly série Medal of Honor.

GAMESITE.SK – 65 %
Stačilo viac popracovať a Sniper Elite V2 by na tom bol omnoho lepšie. Potenciál tu bol, no zostal premrhaný.

Score 221 – 65 %
Hra, která chce být akcí, plížičkou i simulátorem odstřelovače ze druhé světové války – se vší brutalitou, co k tomu patří. Ambice má velké, provedení však snadno sklouzává k průměru.

Games.cz – 60 %
Umělá inteligence, level design některých misí a pár dalších nedodělků sráží na kolena hru, která mohla po dlouhé době opět udělat dobré jméno odstřelovačům.

 

www.sniperelitev2.com
Oficiální web Sniper Elite V2.

 


HYPERMAX | 2003-2022 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.