úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|objednat hru|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál
SPELLFORCE 2: FAITH IN DESTINY

19. únor 2013
DLC „The Last Stand“ pro SpellForce 2: Faith in Destiny je nyní k dispozici

Bezejmenní zahájili zuřivý útok proti elfům a jejich území Dun Mora se tak stalo příliš nebezpečným na to, aby skrz ně mohl profesor Twiddle přepravit součástky pro svůj kompenzátor. Proto se rozhodl, že je raději svěří do opatrovnictví elfské královně Sanshe. Útoky Bezejmenných jsou však stále častější a nevyzpytatelnější a hráči se tak musí chopit role žoldáka démonů Caina a využít všech svých taktických dovedností při obraně této ušlechtilé země.

„The Last Stand“ je třetím DLC pro mix RPG a real-time strategie SpellForce 2: Faith in Destiny, které si můžete zakoupit na Steamu buď samostatně za 3,99 €, nebo za 9,99 € jako součást balíčku obsahujícího i obě již dříve vydaná DLC – „Flink’s Secret Diary“ a „The Golden Fool“. Za méně než 10 € tak můžete získat dalších více než 12 hodin dobrodružství z originálního světa SpellForce.

22. leden 2013
Druhé DLC k SpellForce 2: Faith in Destiny je nyní k dispozici

Hlavní hrdinkou DLC „The Golden Fool“, které se odehrává před událostmi ze samostatného datadisku SpellForce 2: Faith in Destiny, je Carla, mistryně v minihře Drakkar. Poté, co ji hráči v základní hře SpellForce 2: Shadow Wars porazili, se Carla vydává nalézt legendární hrací kámen zvaný „zlatý žolík“. Tento unikátní kámen dokáže přebít jakýkoliv jiný kámen ve hře a tím navěky zajistit svému majiteli titul šampiona Drakkaru. Během pátrání v poušti Tuscari si však Carla záhy uvědomí, že není jediná, kdo tento kámen hledá, a tak začíná nelítostný souboj.

Toto nové, čtyřhodinové dobrodružství plné záludných hádanek a ošemetných situací si mohou hráči zakoupit na Steamu samostatně za 3,99 € nebo v balíčku s dvěma dalšími DLC (již vydaným „Flink’s Secret Diary“ a připravovaným „The Last Stand“) za 9,99 €.

20. prosinec 2012
První DLC, Season Pass a nový patch pro Faith in Destiny

Fanoušci mixu RPG a RTS SpellForce 2: Faith in Destiny si od teď mohou ze Steamu stáhnout první DLC nazvané „Flink’s Secret Diary“. V něm mají hráči možnost prožít napínavý i zábavný příběh zloděje Flinka McWintera. V zhruba čtyřhodinovém dobrodružství se hráči ujmou role tohoto slavného zloděje a ničemy, jemuž byl svěřen zdánlivě nesplnitelný úkol získat zpět ukradenou Ohnivou knihu řádového mistra Matricuse. Ve světě plném skřetů, barbarů a dalších zlodějů hráči rovněž poznají Flinkovu matku, popijí nějaké to vínko, budou se těšit z dámské společnosti a vyslechnou si i kvalitní hudební produkci.

Jak toto první DLC, tak i další dvě plánovaná rozšíření můžete na Steamu zakoupit jednotlivě za 3,99 € nebo naráz jako Season Pass za 9,99 €. Druhé DLC nazvané „The Golden Fool“ vyjde 18. ledna 2013 a třetí DLC s názvem „The Last Stand“ je naplánováno na 15. února 2013.

Každé z těchto DLC je zasazeno do období před událostmi ze samostatného datadisku Faith in Destiny a noří se hlouběji do minulosti tohoto tajemného světa. Vůbec poprvé pak tato tři DLC hráčům umožňují zahrát si za některou z nehratelných postav z původního příběhu místo za hrdinu samotného a získat tak nový pohled na příběh.

Navíc je nyní k dispozici i nový patch 2.26, který kromě několika oprav a menších novinek přináší i režim kooperace/volné hry pro hry po místní síti a internetu.

15. listopad 2012
Česká příručka pro Faith in Destiny ke stažení

Nyní si od nás můžete stáhnout kompletní českou uživatelskou příručku k mixu RPG a RTS SpellForce 2: Faith in Destiny.

27. červen 2012
Potíže s instalací SpellForce 2: Faith in Destiny

Jestliže máte potíže s instalací SpellForce 2: Faith in Destiny, kontaktujte prosím svého prodejce a vyžádejte si od něho bližší informace k tomuto problému.

22. červen 2012
SpellForce 2: Faith in Destiny právě vychází

V edici HYPERMAX dnes rovněž vychází samostatný datadisk SpellForce 2: Faith in Destiny, ve kterém se spojí volné nitky z předchozích dobrodružství série SpellForce.


SpellForce 2: Faith in Destiny
Mind Over Matter Games / Nordic Games
RPG, strategická hra

CENA: 499 Kč, CENA E-SHOP: 99 Kč
21. červen 2012, hra je v prodeji
  KOUPIT ZA 99 KČ   
 
Hra je vydána v anglickém jazyce s českým návodem.


... kompletní galerie
 

GAMESITE.SK – 75 %
Faith in Destiny skutočne neprináša okrem niekoľkých maličkostí nič nové. Stále však obsahuje kvalitnú, návykovú hrateľnosť, ktorá vás bude nútiť hrať hru až do konca.

Sector.sk – 70 %
SpellForce 2: Faith in Destiny je peknou pripomienkou zašlej slávy vydarenej klasiky.

Indian – 60 %
Videorecenze v herním pořadu Indian #14. Přeskočte na čas 18:28.

Recenzeher.eu – 50 %
SpellForce je takový neutrální střed, co se snad všeho, co se dá hodnotit, týče. Hra jednoduše neurazí, ale ani nenadchne.

HerniWeb.cz – 40 %
Nedosahuje velkých kvalit a dnes jde o jasně podprůměrnou hru. Zachraňuje ho jediné - stále funkční mix RTS a RPG a to, že pro fanoušky série znamená tento "datadisk" alespoň zavzpomínání na SpellForce 2 s novým obsahem.

BonusWeb.cz – 40 %
Na hře SpellForce 2: Faith in Destiny je až příliš znát, že vznikala v podstatě na koleni s nízkým rozpočtem.

Level 220 – 40 %
Není pochyb o tom, že by Faith in Destiny před šesti lety sklidila úspěch, na dnešní standardy je ovšem příliš zastaralá a plochá.

 

www.spellforce.com
Oficiální web SpellForce 2: Faith in Destiny.

 


HYPERMAX | 2003-2024 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.