úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|objednat hru|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál
SHADOW WARRIOR

Nenechte už dále zahálet svoji katanu!

Když Lo Wang, šógun společnosti Zilla Enterprises, dostane rozkaz získat legendární katanu zvanou Nobitsura Kage, jeho potíže tím teprve začínají. Je zrazen, ponechán napospas osudu a zjišťuje, že s tímto mečem mají co do činění zlověstní bohové, kteří chtějí přiblížit náš svět na pokraj zničení. Mistrným využíváním střelných zbraní, meče, magie a důvtipu musí Lo Wang odhalit pravdu skrývající se za ďábelskou invazí a vyhnat zlo zpět do temnot.• Shadow Warrior se vrací: Nenásilné spojení hratelnosti klasických stříleček z vlastního pohledu, napínavé akce a vynalézavých soubojů s moderním převyprávěním Lo Wangových pověstných skutků.
• Elegantní šermování: Taste svoji legendární katanu a pomocí přesně zacílených švihů rozsekejte nepřítele nebo proveďte plynulé kombo či některý ze speciálních útoků a zmasakrujte celou hordu zuřivých protivníků.
• Vylepšitelné zbraně: Využijte každou zbraň ze svého impozantního arzenálu – od stylových revolverů a čtyřhlavňových brokovnic po výbušné šipky do kuší a laserem naváděné rakety. Unikátními vylepšeními můžete znásobit sílu zbraní, zvýšit jejich rychlost nebo přidat ničivé alternativní možnosti útoku.
• Mystické schopnosti: Prostřednictvím mystických schopností chraňte sebe a paralyzujte své nepřátele. Nebo se chopte jejich uťatých hlav a ještě stále tlukoucích srdcí a sražte je do kolen.

Stáhněte si:
- původní Shadow Warrior z roku 1997 zdarma (Steam)
- Viscera Cleanup Detail: Shadow Warrior zdarma (Steam)Shadow Warrior
Flying Wild Hog / Mastertronic
FPS

CENA: 599 Kč, CENA E-SHOP: 99 Kč
22. listopad 2013, hra je v prodeji
  KOUPIT ZA 99 KČ   
 
Hra je vydána v anglickém jazyce včetně návodu.


... kompletní galerie
 

GameBox – 95 %
Videorecenze od GameBoxu.

Games.cz – 90 %
Shadow Warrior je špičková akční zábava. Je úplně jedno, jestli to je nebo není remake. Hra obstojí sama o sobě a mnoha svými vlastnostmi předčí i současnou mainstreamovou produkci. Lo Wang se vrátil a s ním přišel zákon.

Doupě.cz – 90 %
Shadow Warrior je zkrátka poctivé řemeslo a moderní přístup se v tomto případě parádně doplňuje s tradiční bezhlavou akcí.

Games.cz – 90 %
Videorecenze od Lukáše Grygara.

GAMESITE.SK – 82 %
Lo Wang je späť.

CzechGamer.com – 80 %
Chcete se pořádně odreagovat a udělat si z nepřátel kung-pao? Zkuste Shadow Warrior.

Hrej.cz – 80 %
Momentálně nejférovější nabídka pro všechny, kteří se u hraní chtějí především vyřádit a odreagovat, a to pěkně po staru.

BonusWeb.cz – 80 %
Velmi povedená střílečka, která vyniká zábavnou hratelností a kupodivu i příběhem. Jen těch nepřátel mohlo být víc.

Sector.sk – 75 %
Shadow Warrior ponúka old-schoolovú hrateľnosť s peknou grafikou, dlhou hernou dobou a potokmi krvi z odťaťých údov.

 

shadowwarrior.com
Oficiální web hry Shadow Warrior.

 


HYPERMAX | 2003-2024 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.