úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|objednat hru|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál
SHADOW WARRIOR

23. prosinec 2013
Nový patch pro Shadow Warriora přináší režim Přežití a baseballovou pálku z Rise of the Triad

Po intenzivním vyjednávání trvajícím dlouho do noci se nakonec zástupci vývojářského studia Flying Wild Hog a tajemné Divize budoucích zisků vydavatelské společnosti Devolver Digital shodli na tom, že krví nasáklou rubačku Shadow Warrior rozšíří zbrusu novým a zcela bezplatným režimem Přežití. Po doinstalování poslední aktualizace se tak nadějní mistři meče mohou probíjet neskutečným náporem zuřivých nepřátel ve třech speciálně navržených bitevních arénách (Hřbitov, Staré město a Pevnost), které doprovází i příslušné žebříčky.

Nespokojeni s jedinou novinkou rozhodli se vývojáři z Flying Wild Hog a vydavatel Devolver Digital, že spojí síly s vývojáři z Interceptor Entertainment a vydavatelem Apogee Software a navzájem si udělají reklamu na hry Shadow Warrior a Rise of the Triad. Proto se hráči Shadow Warriora mohou od nové aktualizace vyzbrojit očarovanou baseballovou pálkou Excalibat z Rise of the Triad, zatímco hráči Rise of the Triad si v šílených režimech pro hru více hráčů mohou nově zvolit postavu Lo Wanga, ústředního hrdiny Shadow Warriora.

Související otitulkovaná videa najdete na našem kanálu na YouTube.

22. listopad 2013
Viscera Cleanup Detail: Shadow Warrior zdarma

Od dnešního dne je v obchodech k sehnání krabicová verze hry Shadow Warrior. Jako její majitelé si navíc můžete bezplatně stáhnout minihru Viscera Cleanup Detail: Shadow Warrior, v níž musíte v roli údržbáře uklidit paseku, kterou po sobě zanechal Lo Wang.

10. říjen 2013
Shadow Warrior vychází 25. října!

V edici HYPERMAX vychází 25. října akční řežba Shadow Warrior za doporučenou cenu 599 Kč. Máte-li o hru zájem, můžete si ji předobjednat na našem e-shopu gameoutlet.cz za zvýhodněnou cenu 499 Kč. Navíc vám ke hře přiložíme akční hru Obydlený ostrov: V zajetí moci.


Shadow Warrior
Flying Wild Hog / Mastertronic
FPS

CENA: 599 Kč, CENA E-SHOP: 499 Kč
22. listopad 2013, hra je v prodeji
  KOUPIT ZA 499 KČ   
 
Hra je vydána v anglickém jazyce včetně návodu.


... kompletní galerie
 

GameBox – 95 %
Videorecenze od GameBoxu.

Games.cz – 90 %
Shadow Warrior je špičková akční zábava. Je úplně jedno, jestli to je nebo není remake. Hra obstojí sama o sobě a mnoha svými vlastnostmi předčí i současnou mainstreamovou produkci. Lo Wang se vrátil a s ním přišel zákon.

Doupě.cz – 90 %
Shadow Warrior je zkrátka poctivé řemeslo a moderní přístup se v tomto případě parádně doplňuje s tradiční bezhlavou akcí.

Games.cz – 90 %
Videorecenze od Lukáše Grygara.

GAMESITE.SK – 82 %
Lo Wang je späť.

CzechGamer.com – 80 %
Chcete se pořádně odreagovat a udělat si z nepřátel kung-pao? Zkuste Shadow Warrior.

Hrej.cz – 80 %
Momentálně nejférovější nabídka pro všechny, kteří se u hraní chtějí především vyřádit a odreagovat, a to pěkně po staru.

BonusWeb.cz – 80 %
Velmi povedená střílečka, která vyniká zábavnou hratelností a kupodivu i příběhem. Jen těch nepřátel mohlo být víc.

Sector.sk – 75 %
Shadow Warrior ponúka old-schoolovú hrateľnosť s peknou grafikou, dlhou hernou dobou a potokmi krvi z odťaťých údov.

 

shadowwarrior.com
Oficiální web hry Shadow Warrior.

 


HYPERMAX | 2003-2019 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.