úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál
SHERLOCK HOLMES: THE DEVIL'S DAUGHTER

jméno a příjmení / nick:
e-mail:
titulek:
text zprávy:
kontrolní kód:3 V I 4 9 
kontrolní kód bez mezer:

Toto diskusní fórum slouží primárně k vyjádření názoru na hru. Je zde možné diskutovat herní záseky související s příběhem hry, dotazy směřující k technické funkčnosti hry zadávejte v sekci technická podpora. Provozovatel stránek si vyhrazuje právo redigovat nebo mazat příspěvky, které mají vulgární, sexuální, rasistický nebo reklamní obsah nebo podtext stejně jako příspěvky propagující hnutí a teorie potlačující lidské svobody.


Sherlock Holmes: The Devil's Daughter
Frogwares / Bigben Interactive
adventura, akční hra

CENA: 999 Kč
10. červen 2016, hra je kompletně vyprodána
 
Hra byla lokalizována do českého jazyka.


... kompletní galerie
 

Doupě.cz – 80 %
Nakonec je nový Sherlock skvělým osvěžením mezi neutuchající akcí moderního trhu. Po dlouhé době se jedná o opravdu zajímavou, promyšlenou adventuru, která člověka chytne a nepustí. Příběh, hudba, grafika a mnoho dalšího člověka opravdu zahřeje u srdce, takže jí pár nedostatků lehce prominete.

CzechGamer.com – 80 %
Sherlock Holmes je späť a fanúšikovia adventúr a detektívneho žanru by mali bystriť pozornosť. Toto je určené presne pre nich.

Vyťukej.cz – 77 %
Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter je velmi kvalitní detektivkou, kterou byste jinde těžko hledali. Autoři splnili svůj závazek vůči fanouškům a naservírovali jim kvalitní pokračování.

Sector.sk – 75 %
Diablova dcéra je solídnym prírastkom do kolekcie Holmesových dobrodružstiev, i keď dosť nápadne pripomína predošlú časť. Tentoraz to však už nie je detektívka v tradičnom ponímaní, hoci vyšetrovanie stále hrá prím.

RE-PLAY – 70 %
Videorecenze nového dobrodružství Sherlocka Holmese v herním pořadu RE-PLAY.

Games.cz – 70 %
Skvěle napsanou detektivku v ohromujících kulisách starého Londýna devalvuje marná snaha o vhodné zakomponování akční hratelnosti. Zbytečně mnoho úkolů zaměřených na postřeh škodí jinak pěkné adventuře s povedeným systémem rozhodování. Holmesovská série by si neměla zahrávat se svojí identitou.

Zing.cz – 70 %
V mnoha ohledech působí The Devil's Daughter jako takový datadisk k minulému dílu. Jde o kvalitní hru, kterou si fanoušci detektivních adventur jistě užijí. Ale do budoucna už by to chtělo zase něco víc.

BonusWeb.cz – 65 %
Sherlock Holmes: The Devil's Daughter má i své kladné stránky - není vyloženě jen pro oddané fanoušky slavného detektiva. Má zábavné postavy, zejména Sherlock exceluje. Detektivní práce spolu se skládáním dedukcí vás vtáhne a na chvíli vás nechá zapomenout na všední problémy.

GameBox – 65 %
Videorecenze od GameBoxu.

Hrej.cz – 60 %
The Devil's Daughter není nejlepší hrou se Sherlockem Holmesem v hlavní roli, ale v klíčových momentech si stále udržuje velmi dobrou úroveň. Pokud příště nebudou autoři zbytečně tlačit na pilu a vrátí se k osvědčené klasice, udělají rozhodně pro dobré jméno série a udržení vlastní reputace lépe.

Gamesite.sk – 60 %
Sherlock Holmes: The Devil's Daughter pokračuje v šľapajach populárnej detektívnej série a zachováva si jej kvality. Hráči sa môžu tešiť na známe detektívne gameplay mechaniky, ktorým ale, žiaľ, chýba voľnosť využitia, čo hru stavia do zbytočne lineárnej pozície.

Hrej.cz – %
Další hodina hraní nového Sherlocka Holmese s Jirkou Bigasem a Pavlem Makalem z Hrej.cz.

Hrej.cz – %
Vše, co jsme měli dosud možnost ze hry vidět a o novince slyšet, tvoří zajímavý základ potenciálně velmi atraktivní hry. Doufejme tak, že se dočkáme další důstojné výpravy do staré dobré Anglie.

Hrej.cz – %
Zhruba hodinový záznam z hraní české verze s Pavlem Makalem a Jirkou Bigasem z Hrej.cz.

 

www.sherlockholmes-games.com
Oficiální domovské stránky hry.

 


HYPERMAX | 2003-2019 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.