úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|objednat hru|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál
SHERLOCK HOLMES: PROCITNUTÍSherlock Holmes: Procitnutí
Frogwares / Focus Home Interactive
adventura

CENA: 399 Kč, PŮVODNÍ CENA: 999 Kč
24. květen 2007, hra je kompletně vyprodána
 
Hra byla lokalizována do českého jazyka.
BonusWeb.cz – 75 %
Sherlock Holmes: Procitnutí je výborná adventura, která si i přes nevýrazné 3D zpracování zachovává klasickou hratelnost.

GameStar.cz – 71 %
Sherlock Holmes: Procitnutí je příjemnou gameskou. Není moc lehká a není ani příliš krátká. Pro příznivce kvalitních detektivek a zajímavých adventur určitě příjemná záležitost.

GamePlanet.cz – 70 %
Dobře udělaná adventura, která by potřebovala na pár místech dotáhnout, ale jinak se zdá úplně v pohodě.

hry.sme.sk – 70 %
Séria Sherlock Holmes sa pomalými krôčikmi stále posúva dopredu. Ak máte chuť na skvelú mýtickú atmosféru a k tomu je ešte nebodaj Sherlock Holmes vaším obľúbencom, zabavíte sa, navyše ju u nás dostanete kúpiť v kvalitnej českej lokalizácii.

Games.cz – 70 %
Procitnutí je solidní detektivní adventura s prvky hororu, která staví na dobrém příběhu a logickém řešení hádanek.

GamesWeb.sk – 70 %
Procitnutí je titul, ktorý by som odporučil fanúšikom Sherlocka Holmesa a hard-core adventuristom, pre ostatných ostane hrou, ktorú je fajn si zahrať, ale je neisté ako dlho im ich nadšenie vydrží.

Level 147 – 70 %
Promyšlený příběh vkusně kombinující prvky Sherlocka Holmese a kultu Cthulhu, klasické adventurní postupy a i přes 3D zpracování osvědčené point-and-click ovládání. Solidní herní doba (15 - 20 hodin). Volný pohyb po prostředí přidává novou dimenzi nejen grafice, ale i hratelnosti.

Sector.sk – 65 %
Adventúra so Sherlockom Holmesom a jeho verným spoločníkom dr. Watsonom. Netradičná priestorom, netradičná dynamikou a netradičná dobre napísaným príbehom. Tá netradičnosť je pre Frogwares typickou a práve kvôli nej vystupuje z rady.

Doupě 1/07 – 63 %

Doupě.cz – 60 %
Procitnutí se zkrátka snažilo zaujmout po všech směrech, ovšem jen v málokterém se mu to opravdu podařilo. Světlým bodem na temné obloze je aspoň příběh a namluvení postav. Zbylé aspekty sotva dosahují k průměru, případně zcela vyhořely svým podáním i zpracováním.

Hrej.cz – 60 %
Pokračování slavného detektiva nepřichází v takové formě, v jakou jsme doufali. Pokud chcete zkusit klasickou adventuru v netradičním pohledu, pár výborných hádanek a odhalit roušku zajímavého detektivního příběhu, neváhejte.

Score 156 – 50 %

 

www.sherlockholmes-thegame.com
Oficiální web Sherlock Holmes: Procitnutí.

 


HYPERMAX | 2003-2022 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.