úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|objednat hru|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál
SILVERFALL

V úžasném království Nelwë se každý den utkává příroda s technologií.

Silverfall, kdysi slavné město, leží v úžasném království Nelwë - v aréně, kde se každý den utkává příroda s technologií. Produkty tohoto strašlivého konfliktu postupem času získaly konkrétní podobu a dnes zde narazíte na pokřivené kyberbiologické příšery i živoucí, parou poháněné stroje.

Vyveďte svého hrdinu z ruin tohoto světa a stvořte mocného šampiona, jenž se dokáže postavit řádu nicoty, který všechny žene do záhuby. Budete mít na výběr, zda se dát cestou technologie či cestou duševních sil. Volte si moudře své spojence, protože právě oni vás dokáží zbavit vašich slabin. Každé vaše rozhodnutí ovlivní svět kolem vás, ať už k lepšímu nebo horšímu, takže vybírejte moudře.• Vytvořte si hrdinu přesně podle svých představ (obličej, pohlaví, kůže, vlasy...), náležejícího k jedné ze 4 ras Nelwë (lidé, elfové, goblini a trollové).
• Bez omezení povoláním volte z více než 130 dovedností a kouzel, kterým se může naučit.
• Bez omezení zkoumejte jedinečný a neuvěřitelně rozsáhlý fantasy svět! Od vznášejícího se města Cloudworks až po vulkanickou scenérii města Blazis.
• Užijte si revoluční efekty světel a stínů zkombinované s realistickým fyzikálním enginem, který světu propůjčuje dosud nevídanou kvalitu prostředí a speciálních efektů.
• Hrajte hru pro více hráčů s až 8 přáteli, a to jak po místní síti, tak po internetu, v režimech spolupráce i PvP.

Hra vychází v aktuální verzi 1.17.Silverfall
Monte Cristo / Monte Cristo
RPG

CENA: 599 Kč, CENA E-SHOP: 99 Kč
18. červenec 2007, hra je v prodeji
  KOUPIT ZA 99 KČ   
 
Hra je lokalizována do českého jazyka.


... kompletní galerie
 

GamePark.cz – 83 %
Jinak ale musíme Silverfallu vyseknout poklonu, jelikož jde jednoznačně o povedené akční RPG, se kterým si užijete desítky hodin kvalitní zábavy.

Score 158 – 81 %
Silverfall bychom popsali jako kombinaci Diabla a Oblivionu. Na jedné straně svou myší hutně proženete stáda potvor, na té druhé ale budete i dost prozkoumávat a plnit vedlejší questy. Každopádně to stojí za to!

BonusWeb.cz – 80 %
Další řadové akční RPG? Ne tak docela. Silverfall je nadmíru rozsáhlým a zajímavým světem, kde čekají desítky hlavních i vedlejších úkolů, aby je hráč splnil buď ve jménu přírody, nebo pokroku.

Games.cz – 70 %
Solidní hack'n'slash RPG. Je to dobrá, rychlá a ne moc repetitivní zábava s bohatými možnostmi v oblasti vývoje postavy. Zasazená do pěkného rozsáhlého světa, která na těch několik desítek hodin příjemně zabaví všechny fanoušky rubaček.

GamesWeb.sk – 70 %
Silverfall je poctivý clickfest, obohatený o niektoré prvky „klasických“ RPG, ktorý má svojou príjemnou, až oddychovou hratelnosťou, čo ponúknuť každému hráčovi.

hry.sme.sk – 70 %
Technologicky odfláknutá optimalizácia spoločne s prázdnou grafikou môže odradiť – ono je to navyše i dosť obtiažne, avšak kto vydrží, bude hodovať. A to sakramentsky dlho.

Doupě 3/07 – 69 %
Za Silverfallem je vidět chuť a snaha udělat něco opravdu dobrého.

GameStar.cz – 64 %

Level 151 – 60 %

Doupě.cz – 50 %
Další neúspěšný pokus o překonání legendárního Diabla. Jediné, co nějak exceluje, je grafika a fyzikální engine.

Hrej.cz – 50 %
Pohádka, do které není příliš těžké proniknout, ale je setsakra těžké najít důvod v ní zůstávat déle než po dobu prvotní fascinace výtvarným zpracováním.

 


HYPERMAX | 2003-2023 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.