úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|objednat hru|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál
SILVERFALL

Co mám dělat v případě technických potíží?HX00000165
Odpověď:
Pokud u vás dochází v rámci instalace nebo provozu her k technickým potížím, se kterými se obracíte na technickou podporu, snažte se prosím poskytnout maximum informací o konfiguraci svého PC a přesný popis problému již v okamžiku prvního kontaktu s technickou podporou.

V zásadě vždy připojte výpis testu rozhraní DirectX. Tento test spustíte podle následujícího postupu:

Tlačítko Start > menu Spustit (ve Windows Vista/7 rovněž pole "Zahájit hledání", ve Windows 8/10 stiskněte nejprve klávesovou zkratku "Windows klávesa + X") > zde napsat příkaz dxdiag (potvrdit klávesou Enter) > spustí se grafické rozhraní testu.

Výsledek testu uložte jako soubor *.txt a zašlete s přesným a pokud možno obsáhlým popisem problému na email faq@hypermax.cz.

Pomohla vám tato odpověď v řešení vašeho problému?
/

  ZOBRAZIT SEZNAM VŠECH OTÁZEK  


Silverfall
Monte Cristo / Monte Cristo
RPG

CENA: 599 Kč, CENA E-SHOP: 99 Kč
18. červenec 2007, hra je v prodeji
  KOUPIT ZA 99 KČ   
 
Hra je lokalizována do českého jazyka.


... kompletní galerie
 

GamePark.cz – 83 %
Jinak ale musíme Silverfallu vyseknout poklonu, jelikož jde jednoznačně o povedené akční RPG, se kterým si užijete desítky hodin kvalitní zábavy.

Score 158 – 81 %
Silverfall bychom popsali jako kombinaci Diabla a Oblivionu. Na jedné straně svou myší hutně proženete stáda potvor, na té druhé ale budete i dost prozkoumávat a plnit vedlejší questy. Každopádně to stojí za to!

BonusWeb.cz – 80 %
Další řadové akční RPG? Ne tak docela. Silverfall je nadmíru rozsáhlým a zajímavým světem, kde čekají desítky hlavních i vedlejších úkolů, aby je hráč splnil buď ve jménu přírody, nebo pokroku.

Games.cz – 70 %
Solidní hack'n'slash RPG. Je to dobrá, rychlá a ne moc repetitivní zábava s bohatými možnostmi v oblasti vývoje postavy. Zasazená do pěkného rozsáhlého světa, která na těch několik desítek hodin příjemně zabaví všechny fanoušky rubaček.

GamesWeb.sk – 70 %
Silverfall je poctivý clickfest, obohatený o niektoré prvky „klasických“ RPG, ktorý má svojou príjemnou, až oddychovou hratelnosťou, čo ponúknuť každému hráčovi.

hry.sme.sk – 70 %
Technologicky odfláknutá optimalizácia spoločne s prázdnou grafikou môže odradiť – ono je to navyše i dosť obtiažne, avšak kto vydrží, bude hodovať. A to sakramentsky dlho.

Doupě 3/07 – 69 %
Za Silverfallem je vidět chuť a snaha udělat něco opravdu dobrého.

GameStar.cz – 64 %

Level 151 – 60 %

Doupě.cz – 50 %
Další neúspěšný pokus o překonání legendárního Diabla. Jediné, co nějak exceluje, je grafika a fyzikální engine.

Hrej.cz – 50 %
Pohádka, do které není příliš těžké proniknout, ale je setsakra těžké najít důvod v ní zůstávat déle než po dobu prvotní fascinace výtvarným zpracováním.

 


HYPERMAX | 2003-2022 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.