úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|objednat hru|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál
TRACKMANIA SUNRISE

jméno a příjmení / nick:
e-mail:
titulek:
text zprávy:
kontrolní kód:J 1 4 S 9 
kontrolní kód bez mezer:

Martin Kovář (kovar@cinemax.cz)4.5.2015, 07:38
re: Více hráčů > Internet
Dobrý den, s obnovením zapomenutých údajů to možná bude u TrackManie Sunrise problém. Vývojáře z Nadea v mezidobí koupil Ubisoft, který už podle mě podporu pro Sunrise neposkytuje. Ale je možné, že na fóru Vám i přesto někdo z TrackManiaků poradí či pomůže.

Arko (alan61@centrum.cz)3.5.2015, 00:51
re: re: Více hráčů > Internet
Dobrý den, děkuji za rychlou odpověď. Ve jménu jsem nepoužíval nepovolené znaky, pouze Arko.

Dále, to by zřejmě nedávalo smysl, pokud to po mně chce vytvořit účet. Alee.. vlastně máte pravdu. Pamatuji si, že již velmi dávno jsem hrál po internetu, takže jsem asi už vytvořil účet jednou. Hru jsem instaloval hodněkrát, ale pokud to je podle klíče, tak asi to už nezměním.

Děkuji, přemýšlel jsem a vypadá to, že tam ten účet již mám. Údaje ovšem neznám, takže se zkusím zeptat na fóru, jestli to nejde nějak obnovit.. řekl bych spíše že ne..
Funguje to fórum ještě doufám? Zkusím to, takže zatím děkuji!

Martin Kovář (kovar@cinemax.cz)20.4.2015, 08:16
re: Více hráčů > Internet
Dobrý den, jak přesně v TrackManii Sunrise funguje registrace či přihlašování, bohužel netuším, ale vyzkoušel jsem teď vytvoření účtu u sebe a vše se zdá být v pořádku. Nepoužil jste třeba v přihlašovacím jménu nějaké nestandardní znaky? Pokud to chápu správně, tak položka "Jméno" je ve skutečnosti "název profilu", který může mít určitá omezení, co se týče například českých písmen s diakritikou nebo znaků typu #@* atp. Zkuste případně pro "Jméno" zvolit něco jednoduchého, protože na obrazovce se seznamem online her si poté můžete vybrat, zda se má ostatním hráčům zobrazovat Vaše jméno, nebo Vaše přezdívka, kterou si můžete kdykoliv změnit v menu "Profil" v hlavní nabídce hry.

Pokud jde o onu větu, tak tím chtěl možná básník říct, že k jednomu online klíči můžete vytvořit pouze jeden účet. Pak je tu teoreticky ještě ta možnost, že pokud jste si v minulosti v TrackManii Sunrise již nějaký účet vytvořil, hra teď očekává, že se k němu přihlásíte (a nedovolí Vám vytvořit si další účet pod novým jménem).

Kdybyste si stále nevěděl rady, bude možná nejlepší, když se přeptáte ostatních hráčů na forum.trackmania.cz.

Arko (alan61@centrum.cz)17.4.2015, 12:31
Více hráčů > Internet
Zdravím, napadlo mě vyzkoušet si hru více hráčů přes internet. Tak mě to požádalo abych si vytvořil online účet s údaji Přihlašovací jméno, Heslo, Země, Město, E-mail. Vyplnil jsem to a poté mi to řeklo "Nelze vytvořit účet, špatné přihlašovací jméno." Co mám dělat? Mimochodem, dole to píše že PJ a heslo identifikují můj online klíč. Co to znamená?

Martin Kovář (kovar@cinemax.cz)8.1.2015, 09:28
re: online klíč na TrackManii Sunrise extreme
Dobrý den, online klíč k TrackManii Sunrise eXtreme jste měl obdržet společně s hrou. Pokud se tak nestalo, obraťte se prosím na toho, od koho jste hru zakoupil.

Patrik Považanec (patrik.povazanec@seznam.cz)30.12.2014, 10:57
online klíč na TrackManii Sunrise extreme
Dobrý den,já bych chtěl vědět online klíč na TrackMania Sunrise extreme.
děkuji prosím pošlete mi ji na e-mail: děkuji:

Martin Kovář (kovar@cinemax.cz)19.5.2014, 10:45
re: Windows 7
Dobrý den, tento postup bychom jen neradi doporučovali oficiálně, protože pokud se nemýlím, využívá se při něm pirátský crack, což není ideální.

marinovanec (maty.richter@gmail.com)18.5.2014, 16:00
Windows 7
Dobrý den,
v sekci Technická podpora píšete, že na Windows 7 hra spustit nejde. Já jsem ji na W7 spustil podle návodu na http://bit.ly/tmswin7 .

Martin Kovář (kovar@cinemax.cz)20.2.2012, 18:28
re: Online klíč
Dobrý den, online klíč k TrackManii Sunrise Vám bohužel poslat nemůžeme, protože už žádný nepoužitý nemáme.

Nela .S. (nelkasedlarikova@seznam.cz)17.2.2012, 17:20
Online klíč
Dobrý den prosím pošlemi klíč na TrackMania Sunrise (tm Sunrise )
Na Email : nelkasedlarikova@seznam.cz
Děkuji moc


Toto diskusní fórum slouží primárně k vyjádření názoru na hru. Je zde možné diskutovat herní záseky související s příběhem hry, dotazy směřující k technické funkčnosti hry zadávejte v sekci technická podpora. Provozovatel stránek si vyhrazuje právo redigovat nebo mazat příspěvky, které mají vulgární, sexuální, rasistický nebo reklamní obsah nebo podtext stejně jako příspěvky propagující hnutí a teorie potlačující lidské svobody.


TrackMania Sunrise
Nadeo / Digital Jesters
automoto

CENA: 399 Kč, CENA E-SHOP: 49 Kč
20. červen 2005, hra je kompletně vyprodána
 
Hra byla lokalizována do českého jazyka.


... kompletní galerie
 

BonusWeb.cz – 85 %
TrackMania Sunrise je vskutku plnohodnotným pokračováním s mnoha vylepšeními a je neuvěřitelně návyková, zvláště pak multiplayer, který poskytuje širokou škálu možností.

GameZone.cz – 83 %
Celkově se jedná o vcelku podařený závodní titul, který je o obrovský krok před svým předchůdcem.

Level 126 – 80 %

Doupě.cz – 80 %
Hráči se budou bavit dlouhé hodiny. A když se konečně podaří všechny tratě otevřít a dojet, stále jich najdete tisíce nových na internetu.

GameSport.cz – 80 %
Celkově se jedná o velmi podařený závodní titul. Příjemné tratě, rychlá vozidla – co víc si může vyznavač motoristického sportu přát?

Games.cz – 80 %
TrackMania Sunrise je výborná, chytlavá a konečně i dobře vypadající hra. Pokud chcete desítky hodin skvělé zábavy (i díky stahování přídavků z internetu) a nevadí vám extrémní arkádové prvky (jako třeba brzdění za letu), nemůžete s těmito závody šlápnout vedle.

 

www.trackmania.cz
České fan stránky a diskuzní fórum věnované všem hrám ze série TrackMania.

 


HYPERMAX | 2003-2021 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.