úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|objednat hru|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál
TRACKMANIA UNITED

Hrajte, vytvářejte, sdílejte! Vrhněte se na šílené tratě, jaké umí nabídnout jen TrackMania!

Jezděte ohromující rychlostí na nejlepších tratích současnosti v rozsáhlých kampaních pro jednoho hráče – hra obsahuje celkem 3 herní režimy a téměř 200 nových tratí. Využijte výhod nových revolučních vlastností, které vám umožňují výměnu vozidel a vzhledů s hráči z celého světa přímo v rozhraní hry.

Pobavte se ve hře pro jednoho hráče, zapište své nejlepší časy v oficiálním režimu a objevte se v hodnocení své země, regionu nebo prostě jenom skupiny přátel! Připojte se k hráčům z celého světa a odstartujte bláznivou hru více hráčů na tisícovkách tratí vytvořených komunitou TrackManiaků!TrackMania United nabízí celou řadu nejrůznějších kreativních nástrojů, jako například velmi dobře známý editor tratí, který vám umožňuje snadné použití více než 1 000 konstrukčních bloků na vytvoření vašich vlastních tratí, jež budou hratelné ve hře pro jednoho i více hráčů. Vytvořte si vlastní závodní a kaskadérská videa s editačním studiem a upravte si vozidlo v přiloženém grafickém editoru. Díky novému výměnnému systému, který byl přidán do TrackMania United, lze obchodovat se všemi výtvory hráčů přímo ve hře.

• 3 herní režimy pro jednoho hráče (Závody, Plošiny a Puzzle) a téměř 200 nových tratí.
• 7 prostředí a 7 typů vozidel, každé s různými herními vlastnostmi a ovládáním. Nejnovější prostředí „Stadion“ bylo kompletně přepracováno, doplněno o nové bloky, nové denní doby a nový systém osvětlení.
• Získáváním medailí ve hře pro jednoho hráče vydělávejte „kredity“, které použijte jako peníze pro obchodování s tratěmi, vozidly a ostatními výtvory od hráčů z celého světa.
• Přesně podle nejnovějších trendů v sobě TrackMania United spojuje internet, internetový prohlížeč, peer to peer hraní, systém výměny a sdílení prostředků, hodnocení hráčů v reálném čase, skupinovou tvorbu a rozvíjení jednotlivých herních režimů.

Stáhněte si:
- aktualizace na verzi Forever
- patchTrackMania United
Nadeo / Focus Home Interactive
automoto

CENA: 399 Kč, CENA E-SHOP: 399 Kč
25. květen 2007, hra je kompletně vyprodána
 
Hra byla lokalizována do českého jazyka.


... kompletní galerie
 

Doupě.cz – 90 %
To nejlepší z TrackManií v jednom velkém balení. Skvělá hra jen tak pro zábavu, se silnou fanouškovskou obcí, která vydrží dlouhé zimní večery.

BonusWeb.cz – 81 %
Rok očekávané pokračování zběsilých závodů od společnosti Nadeo je zde v plné kráse a vy se spolu s námi můžete přesvědčit, zda se čekání na další TrackManii vyplatilo...

GamePlanet.cz – 80 %
Celkově TrackMania United nezklamala. Nový systém komunity je příjemný a jinak zůstalo vše při starém. Zase o něco lepší. Nic víc, nic míň.

GamesWeb.sk – 80 %
TrackMania United je jednoznačne hodná svojho mena. Až by sa chcelo povedať, že predstavuje mokrý sen všetkých autíčkofilov.

Score 156 – 80 %

Games.cz – 80 %
Na jednu stranu v uvozovkách jen kompilace všech doposud vydaných dílů. Na stranu druhou ta nejlepší TrackMania, co dosud vyšla.

Hrej.cz – 80 %
TrackMania United je plnohodnotným pokračováním populární série, které nabízí obsahově bohatý singleplayer a bezchybně fungující multiplayer.

GameZone.cz – 80 %

GamePark.cz – 80 %
Celkově je TrackMania United opravdu milým vánočním dárkem, nad nímž jsem strávila nemálo hodin mezi svátky.

CzechGamer.com – 74 %
Nuže, máme tu další díl TrackManie, který je samozřejmě o tom samém jako starší díly, ale mnohem lepší, hezčí a vůbec.... lepší už jsem říkal?

Level 149 – 70 %

Doupě 1/07 – 70 %

 

www.trackmania.cz
České fan stránky a diskuzní fórum věnované všem hrám ze série TrackMania.

www.trackmaniaforever.com
Oficiální web TrackMania United.

 


HYPERMAX | 2003-2022 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.