úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|objednat hru|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál
THE NEXT BIG THING

Nová, potrhlá dobrodružná hra od tvůrců série Runaway.

The Next BIG Thing je nová, potrhlá dobrodružná hra od tvůrců série Runaway. Skvělá adventura ve vysokém rozlišení plná směšných situací, narážek, záhad a šílených hádanek! Co kdyby příšery z filmových hororů hrály skutečné příšery? A co kdyby najednou musely začít účinkovat ve filmech pro děti, romantických komediích nebo dokonce muzikálech? A co by se stalo, kdyby se nakonec rozhodly vzbouřit?

Za této situace přijíždějí Liz Allaire, nadaná novinářka, které však dělá potíže napočítat do pěti, aniž by mezitím nezapomněla, proč to vlastně dělá, a Dan Murray, drsňák a svůdník v jedné osobě, který nemůže přijít na jméno broukům, na předávání cen Filmové asociace hororu, čímž začíná neuvěřitelný příběh plný zvratů a překvapení! Pomozte Liz a Danovi poodhalit roušku mnoha tajemství v úžasném dobrodružství, na které hned tak nezapomenete!S tvůrčím přístupem hodným špičkového animovaného filmu, úžasným hudebním doprovodem, úchvatnými rozhovory a prvotřídním výtvarným stylem vám The Next BIG Thing umožní prožít nezapomenutelné dobrodružství pojednávající o filmovém průmyslu v prostředí velmi neobvyklého Hollywoodu.

• Vyřešte spoustu hádanek a odhalte mnohá tajemství.
• Poznejte ulítlé postavy a hromadu příšer.
• Prozkoumejte tucty barvitých míst.
• Za rozpočet by se nemusel stydět ani špičkový animovaný film.
• Jedinečný hudební doprovod a anglický dabing.The Next BIG Thing
Pendulo Studios / Focus Home Interactive
adventura

CENA: 399 Kč, CENA E-SHOP: 99 Kč
19. srpen 2011, hra je v prodeji
  KOUPIT ZA 99 KČ   
 
Hra je lokalizována do českého jazyka.


... kompletní galerie
 

CzechGamer.com – 85 %
Najlepším, čo v celej hre je, sú dialógy a dabing. A tým pádom hlavná náplň adventúr je splňená na jedničku.

GAMESITE.SK – 80 %
The Next BIG Thing je hra, ktorú by mal skúsiť každý fanúšik žánru, prahnúci po hre s dobrým humorom, ale hru musím odporúčať aj tým, čo s point & click adventúrami ešte nemali tú česť.

Sector.sk – 80 %
Vycibrený príbeh, s jemnocitom budované dialógy a čarovná charizma hlavnej dvojice postáv – toto sú hlavné devízy hry, ktoré sú jednoznačne nevyvrátiteľnými argumentmi.

Score 208 – 80 %

Games.cz – 60 %
Místy neuvěřitelně vtipnou a scénáristicky nápaditou adventuru trápí necitlivé střihy v ději, do prázdna vyznívající finále a skutečnost, že hysterické zákysy jenom maskují obsahově stručnou herní linku.

Hrej.cz – 60 %
The Next BIG Thing je adventura, které nedotažený scénář zabraňuje, aby se stala skutečným hitem.

Zing.cz – 60 %
The Next BIG Thing od studia Pendulo nikterak nepřekvapilo, což je škoda, jelikož mnozí z nás od ní čekali přeci jenom něco víc.

BonusWeb.cz – 55 %
The Next BIG Thing je nakonec velikým zklamáním a pouze průměrnou adventurou.

Eurogamer.cz – 50 %
Ze mě Pendulo Studios udělali po svém posledním zářezu zklamaného hráče, který sice uznale kývá hlavou směrem k perfektní grafice a užívá si bezproblémovost ovládání, ale je zároveň otráven nevýrazným příběhem a kadencí bláznivých fórů nevalných kvalit.

 

thenextbig-game.com
Oficiální web The Next BIG Thing.

 


HYPERMAX | 2003-2024 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.