úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|objednat hru|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál
TWO WORLDS

jméno a příjmení / nick:
e-mail:
titulek:
text zprávy:
kontrolní kód:8 S Y W E 
kontrolní kód bez mezer:

Martin Kovář (kovar@cinemax.cz)8.8.2017, 09:51
re: Aktivační kod
Dobrý den, Váš e-mail úspěšně dorazil a za okamžik se mu budu věnovat. Co se omezení počtu instalací týče, tak u Two Worlds to funguje tak, že si hra hlídá, na kolika různých hardwarových konfiguracích byla nainstalována, a když zjistí, že se jedná o čtvrtou odlišnou konfiguraci počítače (například po výměně grafické karty), zablokuje další aktivace po internetu a zákazník musí zavolat nebo napsat na aktivační linku.

Alexej šedivý (alexejsedivy@seznam.cz)7.8.2017, 15:13
Aktivační kod
Dobrý den psal jsem vám email jak je možné že to nejde aktivovat přes internet ? nebo je určitý počet instalací a pak ji mužu vyhodit ?

Martin Kovář (kovar@cinemax.cz)19.4.2017, 08:22
re: aktivační kod
Dobrý den, Váš aktuální přístupový kód je 0708 - 2351 - 1626 - 9844.

Sériové číslo ke své hře raději veřejně nesdílejte, aby ho nemohl zneužít někdo jiný (někdo, kdo si stáhnul nelegální kopii Two Worlds). Budete-li mít potíže s aktivací hry i příště - například se Vám nepodaří aktivovat hru po internetu nebo se nedovoláte na aktivační linku - pošlete prosím svůj aktuální aktivační kód vygenerovaný hrou na aktivace@hypermax.cz.

Tesař Zdeněk (zdentes@seznam.cz)18.4.2017, 22:54
aktivační kod
0291-5838-7472-8410

Tesař Zdeněk (zdentes@seznam.cz)18.4.2017, 17:35
aktivace produktu Two Worlds
Dobrý den
Vlastním hru Two Worlds se sériovým číslem [XXX] a kdykoliv si ji chci znovu zahrát nejde aktivovat po internetu a číslo telefonní neexistuje nebot je staré.Jednou za rok si ji chci zahrát znova a bohužel si vždy zoufám.Je to jediná hra kterou mám s tímto problémem.Je-li možné tento problém navždy eliminovat pomozte.Děkuji mnoho je mě po 60tce a každý rok je znát

Martin Kovář (kovar@cinemax.cz)12.4.2017, 08:39
re: aktivacia Two Worlds
Dobrý den, pošlete mi prosím e-mailem aktivační kód, který se zobrazí ve hře, když zvolíte možnost aktivace po telefonu.

Dušan Gužík (dguzik@chello.sk)11.4.2017, 13:25
aktivacia Two Worlds
Dobrý deň, mám orig. verziu TW 1.5, cd key je nalepený vnútri boxu,ale hra nejde aktivivať ani po internete,ani po telefóne.Poradíte ? Vďaka

Martin Kovář (kovar@cinemax.cz)29.8.2016, 07:50
re: aktivace
Dobrý den, aktivaci i případné další potíže spolu můžeme probrat po e-mailu.

Josef H (imperator.jh@centrum.cz)28.8.2016, 08:14
aktivace
dobrý den, vlastním originální hru, ale co patálie mám při každé instalaci to se nedá popsat, kdybych si to čas od času nechtěl zahrát, tak ji rozlámu. ač mám pravé sériové číslo, tak aktivace nejde, děkuji za pomoc

Martin Kovář (kovar@cinemax.cz)1.3.2016, 07:50
re:
Dobrý den, aktivaci Two Worlds vyřešíme po e-mailu.


Toto diskusní fórum slouží primárně k vyjádření názoru na hru. Je zde možné diskutovat herní záseky související s příběhem hry, dotazy směřující k technické funkčnosti hry zadávejte v sekci technická podpora. Provozovatel stránek si vyhrazuje právo redigovat nebo mazat příspěvky, které mají vulgární, sexuální, rasistický nebo reklamní obsah nebo podtext stejně jako příspěvky propagující hnutí a teorie potlačující lidské svobody.


Two Worlds
Reality Pump / TopWare Interactive
RPG

CENA: 299 Kč, CENA E-SHOP: 169 Kč
3. srpen 2007, hra je v prodeji
  KOUPIT ZA 169 KČ   
 
Hra je lokalizována do českého jazyka.


... kompletní galerie
 

Score 160 – 85 %
Neslibujeme, že se Two Worlds stane vaší hrou desetiletí, ale rozhodně stojí za vyzkoušení. 85 procent z vás chytí a nepustí.

Recenzeher.eu – 85 %
Ze hry budete mít dobrý dojem a pokud Vás dokáže chytnout, tak budete mít opravdu na desítky hodin co dělat.

hry.sme.sk – 82 %
Two Worlds je akčným RPG, ktoré má mnoho prvkov, no svojou jednoduchosťou ich robí často úplne zbytočnými.

Doupě 6/07 – 81 %
Hra měsíce června...

BonusWeb.cz – 80 %
Two Worlds jsou bezpochyby RPG s nadprůměrnými rysy. Nabízí obrovský žijící svět se spoustou NPC, předmětů a questů, a hlavně desítky hodin zábavy.

GameStar.cz – 79 %

GamePark.cz – 76 %
Po krátké přestávce se na trhu objevilo další kvalitní RPG, jež nabízí zábavu na celé desítky hodin, přičemž nebudete zainteresováni pouze příběhem, ale i celkovou atmosférou, technickým a grafickým zpracování a audio složkou hry.

GamesWeb.sk – 71 %
V porovnaní s G3/Oblivionom je „len“ nadpriemerná, to jej však nebráni osloviť hráčov, ktorí túžia po RPGčku, s klasickými ingredienciami – vývojom postavy, veľkým svetom s mnohými questami (niektoré sú fakt podarené) a bohatou nádielkou zbraní a brnení.

Sector.sk – 70 %
Two Worlds je zaujímavý pokus. Hra má veľký potenciál ubitý ešte väčším množstvom chýb.

Level 153 – 70 %

Doupě.cz – 70 %
Two Worlds není vůbec špatná hra, na PC je ovládání slušně uděláno a využijete naplno jak myši, tak i klávesnice. Časem si Two Worlds rád zahraji znovu.

Hrej.cz – 70 %
Two Worlds je obrovským RPG s velkou škálou různorodých možností. Zábavu by si v této nabídce měl najít každý a díky naprosté volnosti světa si opravdu budete dělat, co chcete.

Games.cz – 70 %
Ve hře je spousta nových nápadů a jedná se o poctivé RPG, které dokáže člověka zabavit na dlouhou dobu.

 

www.2-worlds.com
Oficiální web Two Worlds.

 


HYPERMAX | 2003-2017 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.