úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|objednat hru|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál
32ND AMERICA'S CUP: THE GAME

Americký pohár je třetí největší sportovní událostí na světě...

Plachtění se v posledních třech desetiletích stalo oblíbenou činností a závody v plachtění jsou stále slavnější. Nejprestižnější soutěží však bezesporu zůstává Americký pohár, ze kterého se stala jedna z největších mezinárodních sportovních událostí na světě. V roce 2007 patří mezi hlavní zúčastněné země USA, Německo, Francie, Itálie, Švýcarsko, Španělsko, Švédsko, Nový Zéland, Jižní Afrika a Čína.

Součástí této sportovní události chce být mnoho proslulých značek, které věnují značnou částku, aby získaly postavení sponzora či partnera. Pro ně je Americký pohár synonymem dokonalosti a prestiže a ukázkou špičkových technologií. Hlavním partnerem 32. Amerického poháru je Louis Vuitton. K dalším partnerům patří Endesa, Grupo Santander, Alcatel, Nespresso, Dockwise, Adecco a Ford.Americký pohár se těší velkému zájmu médií a Americký pohár 2003 byl přenášen v 211 zemích celého světa. Na 31. Americký pohár získalo vysílací práva 291 televizních společností a společně s dalšími 101 navazujícími společnostmi se jim podařilo po celém světě oslovit téměř 3 miliardy lidí (z toho 2,1 miliardy v Evropě). Velký zájem o tuto událost však projevila média všeho druhu, neboť informace z 31. Amerického poháru šířilo 499 novinových titulů, 70 rozhlasových stanic a 51 webových stránek.

• Nejlepší simulátor regat. Měřítko pro ostatní jachtařské hry.
• Ve čtyřech herních režimech si hru plně užijí jak začátečníci, tak zkušení jachtaři.
• Rozsáhlá hra pro jednotlivce vrcholí největší událostí – 32. Americkým pohárem.
• 14 legendárních jachtařských oblastí, jako například Valencie, Marseille, Trapani a Malm-Skane, a další hlavní lokace závodního jachtingu, jako San Francisco, Sydney, Porto Cervo, Auckland, Vancouver, Wight, Quiberon, Rio a dokonce Qingdao.
• Možnost vytvořit si vlastní oblast nebo vypsat regatu a utkat se s počítačem nebo s protihráči na síti.
• Hrajte online s ostatními hráči z celého světa (integrovaný chat, systém hodnocení hráčů, vlastní profily).

Stáhněte si:
- kompletní česká příručka v PDF32nd America's Cup: The Game
Nadeo / Focus Home Interactive
sport, simulátor

CENA: 399 Kč, CENA E-SHOP: 99 Kč
6. červen 2007, hra je v prodeji
  KOUPIT ZA 99 KČ   
 
Hra je vydána v anglickém jazyce s českým návodem.


... kompletní galerie
 

BonusWeb.cz – 80 %
Závody plachetnic se herního zpracování věru nedočkávají často. Jedinou, aspoň trochu známou sérií z tohoto světa je Virtual Skipper, nyní vycházející pod licencí největší světové regaty. Jeden by nevěřil, jak taková hra může být zábavná...

Score 160 – 80 %
32nd America's Cup je dobrá hra a jedna z mála výjimek v dnešní počítačové branži. Pro námořníky je to palec nahoru, pro ostatní palec dolů.

GameZone.cz – 75 %

GamesWeb.sk – 70 %
32nd America's Cup je slušným nástupcom v dlho-ročnej sérií. Istotne sa jedná o titul, ktorý nesmie chýbať v zbierke žiadneho fanúšika vodných športov.

Level 153 – 60 %

hry.sme.sk – 60 %
Pre niekoho to môže byť iba úlet, no pre iného zase najlepšia hra vo svojej oblasti. Z celkového hľadiska sa však jedná o hru na okraji záujmov hráčskeho publika.

 


HYPERMAX | 2003-2022 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.