úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál
WAR FOR THE OVERWORLD

Staňte se vládcem Dolejšku i Hořejšku!

Ve hře War for the Overworld si s pomocí oblíbených prvků z her na hrdiny, real-time strategií a her na boha můžete vybudovat svoji vlastní kobku a stát se zlomyslným vládcem Dolejšku disponujícím nedostižnými temnými silami a sžíraným neukojitelnou touhou po krvavém dobývání ve snaze zmocnit se Hořejšku!

Vyhlubte kobku a zaplňte ji tucty unikátních místností, které do vašich síní přilákají nespočet stvoření, jež budou více než ochotná pro vás pracovat a bojovat výměnou za alespoň nějaké to domácí pohodlí. Kromě svých poskoků máte v záloze i ničivá kouzla a mocné obřady, jež můžete využít proti všemožným, nic netušícím hrdinům (nebo konkurenčním vládcům), kteří se odváží vniknout do vašich zkažených síní.• Kopejte a hlubte podle libosti přímo pod Hořejškem a zaplňte svou kobku celou škálou místností, z nichž každá má unikátní využití i účel.
• V „Žilách zla“ si můžete vybírat z více než šedesáti místností, kouzel, lektvarů, obřadů, obranných prvků a vylepšení. V průběhu hraní tak získává zlo každého vládce osobitou příchuť.
• Na vaše volání čeká přes dvacet odporných nohsledů, kteří budou s radostí pracovat a bojovat pod vaším praporem… pokud jim poskytnete veškeré pohodlí, které vyžadují.
• Ztrestejte své nepřátele nebo posilte svou vlastní armádu s pomocí mocných obřadů, s nimiž můžete například naplnit své pokladnice zlatem nebo vzkřísit vojsko nemrtvých.

Hra byla k dispozici v tzv. „Underlord Edition“, která nabídla dva další motivy podzemí, soundtrack ke stažení a nárok na bezplatné stažení prvního rozšíření, plánovaného na květen 2016.War for the Overworld
Subterranean Games / Sold Out
RPG, strategická hra

CENA: 999 Kč
17. duben 2015, hra je kompletně vyprodána
 
Hra byla vydána v anglickém jazyce včetně návodu.


... kompletní galerie
 

Sector.sk – 75 %
War for the Overworld prináša príjemný zážitok a pohodlnú výstavbu bludiska, ale je to skrátka iba klon Dungeon Keepera s kozmetickými vylepšeniami.

CzechGamer.com – 65 %
Oživení jedné staré dobré hry. Sice to není jako Dungeon Keeper, ale nostalgie se určitě dostaví.

Zing.cz – 60 %
Po řadě nevydařených klonů tu máme konečně hru, která se v mnoha směrech podobá legendě, která hráče oslovila před šestnácti lety.

GameBox – 50 %
Úspešná Kickstarter kampaň. Titul, ktorý si priali samotní hráči. To je War for the Overworld!

 

www.wftogame.com
Oficiální web War for the Overworld.

 


HYPERMAX | 2003-2024 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.