úvodní stránka|seznam her|soubory ke stažení|objednat hru|řešení problémů|kontakty a informace|RSS kanál
THE BANNER SAGA - COLLECTOR'S EDITION

jméno a příjmení / nick:
e-mail:
titulek:
text zprávy:
kontrolní kód:Y Q 4 W 4 
kontrolní kód bez mezer:

Toto diskusní fórum slouží primárně k vyjádření názoru na hru. Je zde možné diskutovat herní záseky související s příběhem hry, dotazy směřující k technické funkčnosti hry zadávejte v sekci technická podpora. Provozovatel stránek si vyhrazuje právo redigovat nebo mazat příspěvky, které mají vulgární, sexuální, rasistický nebo reklamní obsah nebo podtext stejně jako příspěvky propagující hnutí a teorie potlačující lidské svobody.


The Banner Saga - Collector's Edition
Stoic Studio / Sold Out
RPG, strategická hra

CENA: 699 Kč, CENA E-SHOP: 99 Kč
19. srpen 2014, hra je v prodeji
  KOUPIT ZA 99 KČ   
 
Hra je vydána v anglickém jazyce včetně návodu.


... kompletní galerie
 

Zing.cz – 90 %
Pokus o vítězství formy nad obsahem, který se povedl, je zábavný a převelice atmosférický. Banner Saga si zaslouží váš čas. Uvidíte!

HerniWeb.cz – 80 %
Adventurní složka hry je zajímavá, bohatá a zároveň přirozená a nevtíravá. Souboje jsou řemeslně dobře zvládnuté. Vše je doplněno lehkými, ale ne nepodstatnými RPG prvky a zabaleno v sympatickém grafickém balení.

Hrej.cz – 80 %
Romantická a drsná adventura a chytlavá taktická strategie v jednom. Banner Saga má své mouchy, ale mnoho jí lze odpustit i díky nádherné stylizaci.

Eurogamer.cz – 80 %
Banner Saga sice spadá mezi indie hry, ale mimořádné zkušenosti tvůrčího týmu garantují dospělý zážitek a perfektně vybroušené herní mechaniky.

 

www.stoicstudio.com
Oficiální web The Banner Saga.

 


HYPERMAX | 2003-2021 (C) CINEMAX, s. r. o. / HYPE s. r. o.